BAŞKAN HACIOĞLU:HATSU ÇALIŞMALARI HIZLANDIRSIN!

BAŞKAN HACIOĞLU:HATSU ÇALIŞMALARI HIZLANDIRSIN!

KAYA:BEKLENTİMİZ SINAVIN İPTALİ!

KAYA:BEKLENTİMİZ SINAVIN İPTALİ!

GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI SAMANDAĞLILARA FUTBOL ZİYAFETİ YAŞATIYOR!

GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI SAMANDAĞLILARA FUTBOL ZİYAFETİ YAŞATIYOR!

BAŞKAN SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!

BAŞKAN SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!

ÇÖP KOKUSUNDAN RAHATSIZ OLUYORUZ!

ÇÖP KOKUSUNDAN RAHATSIZ OLUYORUZ!

ZABITA MEMURUNDAN ÖRNEK DAVRANIŞ!
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 26 Ekim 2017 - 00:58:42
ZABITA MEMURUNDAN ÖRNEK DAVRANIŞ!

Samandağ Belediyesinde Zabıta Memuru olarak görev yapan Yahya Fırıncıoğulları (Alvan), yolda bulduğu içinde 16 bin Arabistan Riyali olan cüzdanı, gurbetçi Cumali Seyyah’a teslim etti. Arabistanda çalışan Cumali Seyyah,bu paranın Arabistanda çalışan gurbetçilere ait emanet bir para olduğunu ve cüzdanı düşürdüğünü farkedince çok üzüldüğünü ,cüzdanı bulan zabıta memuru Yahya Fırıncıoğulları’na (Alvan ) insanlığından dolayı çok teşekkür ettiğini […]

Samandağ Belediyesinde Zabıta Memuru olarak görev yapan Yahya Fırıncıoğulları (Alvan), yolda bulduğu içinde 16 bin Arabistan Riyali olan cüzdanı, gurbetçi Cumali Seyyah’a teslim etti.

Arabistanda çalışan Cumali Seyyah,bu paranın Arabistanda çalışan gurbetçilere ait emanet bir para olduğunu ve cüzdanı düşürdüğünü farkedince çok üzüldüğünü ,cüzdanı bulan zabıta memuru Yahya Fırıncıoğulları’na (Alvan ) insanlığından dolayı çok teşekkür ettiğini belirtti.

Kendiside gurbetçi olan cüzdan sahibi Cumali Seyyah, konuşmasının devamında:

“Samandağ Belediyesi Zabıta Memuru Yahya Fırıncıoğulları (Alvan) sayesinde arkadaşlarıma,dostlarıma mahcup kalmadım.Bu benim için çok önemliydi.Kendi param olsa o kadar sevinmezdim.“Dedi.

Zabıta memuru Yahya Fırıncıoğulları (Alvan):

” Çiğdede mahallesinde,Türbenin karşısında bulunan( Babiş kıraathanesi) yanında olan yolun ortasında içi para dolu (16 bin Riyal =16 bin TL) olan cüzdanı buldum.Cüzdanın sahibi Cumali Seyyah’ın evini bularak kendisine teslim ettim. Bu paranın emanet olduğu ve Arabistanda çalışan farklı farklı şahıslara ait olduğunu öğrenince çok sevindim.Çünkü bu para helal paradır. Bu parada gurbetçilerimizin alınteri vardır.Güle güle Harcasınlar .İyi ki kötü niyetli birileri bu parayı bulmadı.

Samandağ zabıtası olarak her zaman sokakların emanetçisi,güvenilir kişileri olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Halkımız bizlere bu sokakları emanet etmiş bizde bu emaneti koruyacağız.Belediye zabıtası olarak bu yolda yürümeye devam edeceğiz.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz