HAS TURİZM YİNE FARKINI GÖSTERDİ!

HAS TURİZM YİNE FARKINI GÖSTERDİ!

KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN ÇOK SAYIDA ÇALIŞMAYI AK PARTİ YAPTI!

KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN ÇOK SAYIDA ÇALIŞMAYI AK PARTİ YAPTI!

CHP HATAY İL KADIN KOLLARI:KADIN CİNAYETLERİ POLİTİKTİR!

CHP HATAY İL KADIN KOLLARI:KADIN CİNAYETLERİ POLİTİKTİR!

DEFNE BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ TEMİZLİK HİZMETİ!

DEFNE BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ TEMİZLİK HİZMETİ!

ÖĞRETMENLERİN YÜZDE 83 Ü YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA YAŞIYOR!

ÖĞRETMENLERİN YÜZDE 83 Ü YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA YAŞIYOR!

YEREL SEÇİMİN MİMARİ KADINLARIMIZ OLACAK!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 5 Kasım 2018 - 21:15:09
YEREL SEÇİMİN MİMARİ KADINLARIMIZ OLACAK!

AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler ve AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sara Gök,on beş ilçe kadın kolları başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda, Mahalli İdareler Seçimler için yapılan hazırlıklar ve çalışmalar ele alınırken yerel seçim startı verildi. PARTİMİZ YEREL SEÇİMLERE HAZIR Toplantıda konuşan AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler: “Kasım ayının […]

AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler ve AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sara Gök,on beş ilçe kadın kolları başkanları ile bir araya geldi.

Toplantıda, Mahalli İdareler Seçimler için yapılan hazırlıklar ve çalışmalar ele alınırken yerel seçim startı verildi.

PARTİMİZ YEREL SEÇİMLERE HAZIR

Toplantıda konuşan AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler:

“Kasım ayının başında aday başvuruları başlayacak, aday başvurularından sonra genel merkezde mülakatlar yapılır. Yapılan genel araştırmalar üzerinde bir değerlendirme yapılır. Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle, millete dokunan, karşılığı olan ve gönül belediyeciliğini yapabilecek adaylar belirlenir. Yapılan değerlendirmeler sonucunca seçilen adayların, yine Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle “AK partililiği tescil edilen” kişiler aday gösterilecek.” Dedi.

HANIM KARDEŞLERİMİZE ÇOK BÜYÜK İŞLER DÜŞÜYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin mutlaka alınması gerektiğini vurgulayan Güler:

“AK Parti olarak hedefimiz mahalli idareler seçimlerinde 2014’e göre oyumuzu ve belediye sayımızı artırarak çıkmaktır. Allah’ın izniyle Hatay Büyükşehir Belediyesini ak belediyecilikle buluşturarak kazanacağız. Önümüzdeki seçimleri iş bilmez muhalefet belediyelerinden milletimizi kurtarmanın bir fırsatı olarak görüyoruz. Bugün baktığımız zaman burada, diri, canlı ve millete dokunan, milletin derdini kendi derdi olarak görüp çözme noktasında irade gösteren bir teşkilatımız var. Bu teşkilatta siz hanım kardeşlerimize çok iş düşüyor.

Önümüzdeki yerel seçimin mimari sizler olacaksınız.” Değerlendirmesinde bulundu.

Daha sonra açıklamalarda bulunan AK Parti Kadın Kolları Hatay İl Başkanı Sara Gök, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğiyle kadınların siyasete katılım ve katkısının artarak, devam ettiğini belirtti.

HER ZAMAN MİLLETİMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Başkan Gök:

“Kadın kolları olarak her gün yenilenerek büyük bir azimle çalıştıklarını, daima birlik ve beraberliği önceleyen bir hal içinde olacağız. Barış ve huzurun hem Türkiye’de hem de dünyada yayılması için çalışacağız. Yeryüzünün tüm mazlumları için yürüttükleri çalışmalara katkı vermenin gayreti içinde bulunacağız.

AK Partili kadınlar olarak milletle irtibatımızı hiç kesmeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Önümüzdeki süreçte AK Parti Kadın Kollarımız artık seçim maratonunu başlatmış bulunuyor. AK Parti’nin şu anda biri büyükşehir olmak üzere, toplam 8 kadın belediye başkanı mevcut. İnşallah 2019 seçimlerinde bu sayı artar.

Sandık bazlı çalışmalar yaparak listelerle evlere çat kapı ziyaret yapıp, tek tek, yüz yüze bir araya geleceğiz. Arı gibi durmadan çalışacağız. Ve Hatay Büyükşehir Belediyesini ak kadınlarımızın azmi ve fedakarlığı ile kazanacağız.” İfadelerinde bulundu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz