2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

YENİ HİZMET BİNASINA GÖRKEMLİ AÇILIŞ!
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 19 Nisan 2018 - 00:09:36
YENİ HİZMET BİNASINA GÖRKEMLİ AÇILIŞ!

CHP Samandağ İlçe Örgütü yeni hizmet binasının açılışı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti sözcüsü Bülent Tezcan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.  Açılış törenine; CHP Hatay İl Başkanı Servet Mullaoğlu ,Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, CHP Hatay Milletvekilleri Serkan Topal ile Mevlüt Dudu,Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, CHP PM Üyesi Gülçin Timur, bazı […]

CHP Samandağ İlçe Örgütü yeni hizmet binasının açılışı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti sözcüsü Bülent Tezcan’ın katılımıyla gerçekleştirildi. 

Açılış törenine;

CHP Hatay İl Başkanı Servet Mullaoğlu ,Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, CHP Hatay Milletvekilleri Serkan Topal ile Mevlüt Dudu,Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, CHP PM Üyesi Gülçin Timur, bazı STK temsilcileri,partililer ve vatandaşlar katıldı.

Törenin açılış konuşmasını CHP Samandağ İlçe Başkanı Turgay Abacı yaptı.

Abacı, konuşmasında:

“ Samandağ’ında bir özlemimiz vardı, bir sevdamız. Uzun bir süreden bu zamana kadar gelen, güzel bir parti binamız olsun ümidiyle bu yolda arkadaşlarım ile birlikte başarıya ulaştık. Bu güzel binayı partimize kazandırmak bizlere nasip oldu, bundan dolayı gururluyuz. İlçe kongresinde vermiş olduğumuz sözümüzü yerine getirmiş olmanın onurunu yaşıyoruz.”Dedi.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir,yaptığı konuşmada:

”İlçe Başkanımızın yönetimiyle birlikte emek ederek böylesi bir çalışmaya imza atmış olmasını takdirle karşılıyorum.

Onları tebrik ediyorum. Değerli Arkadaşlar biz birlikte güç olabiliriz.Birlikte değişime ,dönüşüme katkı sunabiliriz.Parçalanarak,bölünerek birbirimizle uğraşarak daha çok büyüme şansımız yok. Samandağ,Hatay ,Türkiye ve bölgemiz için de bu sözleri söylüyorum. Bizim gibi düşünen insanlar çoğaldıkça barış,huzur,özgürlük ortamına kavuşabileceğiz.”Dedi.

BÜTÜN KADROLARIMIZLA VE MİLLETLE SEÇİME HAZIRIZ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin 26 Ağustos 2018’de yapılması çağrısına ilişkin:

“Bütün kadrolarımızla ve milletle seçime hazırız. Niye hazırız? Çünkü Türkiye’nin problemi tek adam rejimidir, bunun da yolu seçimdir.” Dedi.

Tezcan,konuşmasının devamında; Türkiye’de tek adam koalisyonu olduğunu, bu koalisyonun sözcülüğünü de Bahçeli’nin yaptığını iddia etti.

chpaili-7

Bahçeli’nin bugün hayırlı bir şey söylediğini belirten Tezcan, şu değerlendirmede bulundu:

“Seçim çağrısı yapmışlar, çok net ve kısa bir cevap verdik. Hodri meydan. Ne zaman sandık diyorsanız hodri meydan. Biz hazırız, biz varız. Bütün kadrolarımızla ve milletle seçime hazırız. Niye hazırız? Çünkü Türkiye’nin problemi tek adam rejimidir, bunun da yolu seçimdir. O yüzden inşallah tek adam rejimini demokratik yollarla yıkmak millete, bize ve hepimize nasip olacak. Tek adam koalisyonunun sözcüsünden ya da o koalisyondan bir şey bekliyoruz.

Sayın Bahçeli koalisyonun sözcüsü, erken seçim çağrısı yaptı ama koalisyonun büyük ortağı AK Parti bu konuda ne diyor bilmiyoruz? Koalisyonun büyük ortağı AK Parti’nin Genel Başkanı Erdoğan bu konuda ne diyor bilmiyoruz. Bunu beraber mi aldılar, ayrı ayrı mı aldılar bilmiyoruz.

Bekliyoruz. Yarın pazarlıklarla sandığı milletin önünden kaçırmayın, getirin milletin önüne sandığı, bekliyoruz.“Dedi.

Tezcan, daha sonra partisinin Samandağ İlçe Başkanlığının yeni binasının açılış kurdelesini keserek hayırlı olsun dileklerini ifade etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz