HAS TURİZM YİNE FARKINI GÖSTERDİ!

HAS TURİZM YİNE FARKINI GÖSTERDİ!

KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN ÇOK SAYIDA ÇALIŞMAYI AK PARTİ YAPTI!

KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN ÇOK SAYIDA ÇALIŞMAYI AK PARTİ YAPTI!

CHP HATAY İL KADIN KOLLARI:KADIN CİNAYETLERİ POLİTİKTİR!

CHP HATAY İL KADIN KOLLARI:KADIN CİNAYETLERİ POLİTİKTİR!

DEFNE BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ TEMİZLİK HİZMETİ!

DEFNE BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ TEMİZLİK HİZMETİ!

ÖĞRETMENLERİN YÜZDE 83 Ü YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA YAŞIYOR!

ÖĞRETMENLERİN YÜZDE 83 Ü YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA YAŞIYOR!

YAYMAN:SAMANDAĞLILAR BİZE OY VERMESELER DE ALLAH RAZI OLSUN!
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 20 Haziran 2020 - 17:06:24
YAYMAN:SAMANDAĞLILAR BİZE OY VERMESELER DE ALLAH RAZI OLSUN!

AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman,Sabahat Özgürsoy Çelik, ile Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz birlikte Samandağ ilçesini ziyaret etti. İlk olarak, Batıayaz’da Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, DSİ 63. Şube Müdürü Mehmet Ekinci, muhtarlar ve vatandaşların katıldığı kahvaltıda konuşan Yayman, Samandağ […]

AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman,Sabahat Özgürsoy Çelik, ile Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz birlikte Samandağ ilçesini ziyaret etti.

İlk olarak, Batıayaz’da Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, DSİ 63. Şube Müdürü Mehmet Ekinci, muhtarlar ve vatandaşların katıldığı kahvaltıda konuşan Yayman, Samandağ ilçesine yapılan ve yapılması planlanan hizmetleri anlattı.

BENİM İÇİN EN DEĞERLİ OLAN ŞEY BU ŞEHRİN MİLLETVEKİLİ OLMAK!”

Yayman,burada yaptığı konuşmada sözlerine Samandağ Arsuz yolunu değerlendirerek başladı.

Yayman:

24 Haziran seçimlerinden önce geldik dedik ki biz bu yolu ya açacağız, ya açacağız. Hatay’ın 15 ilçesi var. 15 ilçenin parasını Samandağ’a getirdik. Bu yol turizm yolu kapsamındayken güvenlik yolu kapsamına aldırdık. Ben sizin kardeşinizim. Hataylı olmaktan şeref duyuyorum, iftihar ediyorum. Hayatımda bir sürü iş yaptım. Türkiye’de ödül alan kitaplar yazdım. Ama benim için en değerli olan şey bu şehrin milletvekili olmak. Gurur duyuyorum. Karadeniz otoyolu bir kenara dursun, Antalya-Kaş yolundan daha güzel bir yolumuz oldu. Türkiye’nin en güzel sahil yolu Hatay’ımıza hayırlı olsun” dedi.

HATAY’IN EN GÜZEL İLÇESİ SAMANDAĞ’A MİLLET BAHÇESİ YAPACAĞIZ”

İlçeye yapılan hizmetleri anlatan Yayman:

400 milyon baraj, 100 milyon sadece kamulaştırma, 60 milyon yolun parası, 80 milyon Arsuz Samandağ yolu ve Samandağ Devlet Hastanesi. Hatay’ın mimari açıdan en güzel hastanesi Samandağ’da. Hatay’ın en güzel ilçesi Samandağ’a millet bahçesi yapacağız” sözlerini kullandı.

SAMANDAĞ’IN EN BÜYÜK İHTİYAÇLARINDAN BİRİSİ DE HÜKÜMET KONAĞI”

Yayman,sözlerine devamla:

Bir ilçede belediye başkanı ve kaymakam uyum içerisinde ise o ilçede yapılmayacak hiçbir iş yok. Samandağ’ın en büyük ihtiyaçlarından birisi de hükümet konağı. Bakanımızla görüştü. Önce size müjdeyi vereyim. 8 Temmuz’da Kırıkhan hükümet konağı TOKİ ihaleye çıkıyor. Hayırlı uğurlu olsun. Kırıkhan’ın ardından inşallah Samandağ’a da yapacağız. Hassa devlet hastanesi de 15 Haziran’da ihaleye çıkacak. Şimdiden hassaya Hayırlı olsun” dedi.

OY VERMESELER DE ALLAH RAZI OLSUN!”

Samandağ’dan övgüyle bahseden Yayman:

Diyorlar ki neden bu kadar Samandağ’a geliyorsunuz, Samandağlılar size oy vermiyor, destek vermiyor. Değerli arkadaşlar biz Samandağ’ı, Samandağlıları seviyoruz. AK Parti’nin siyaset anlayışı ‘Ne kadar oy verdin o kadar hizmet gelecek’ değildir. Oy verseler de vermeseler de Allah razı olsun” dedi.

HIDIRBEY VE VAKIFLI TEMASLARI

Karaçay Barajı’nda yapılan incelemenin ardından Hıdırbey ve Vakıflı’da muhtarlar ve çiftçiler ve vatandaşlarla buluşan Yayman, yapılan ve yapılacak olan hizmetlere ilişkin görüş alışverişinde bulundu,beraberindeki heyetle birlikte Samandağ’daki temaslarına gün boyu devam etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz