2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

YARINLARIMIZIN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZA SEVGİ VE…
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 23 Nisan 2022 - 00:50:57
YARINLARIMIZIN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZA SEVGİ VE…

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Milli egemenliğin Türkiye Cumhuriyeti’nde ilelebet hüküm süreceğini ifade eden Güzel, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden yürüyen çocukların ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacağını belirtti. Güzel,mesajında şu ifadelere yer verdi: “Milli mücadele yıllarında, 23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması […]

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Milli egemenliğin Türkiye Cumhuriyeti’nde ilelebet hüküm süreceğini ifade eden Güzel, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden yürüyen çocukların ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacağını belirtti.

Güzel,mesajında şu ifadelere yer verdi:

Milli mücadele yıllarında, 23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması ülkemizin zaferinin, yönetimde halkın egemen olacağının en büyük işaretidir. Böylesi değerli bir günü dünya çocuklarına armağan etmek ise çocuklara güvenin, onlara duyulan saygının en anlamlı kanıtıdır.

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, çocukların ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacağı bilinciyle davranmış ve çocuklara büyük sevgi ve saygı duymuştur. Biz de Ata’sının izinden giden bireyler olarak yarınlarımızın teminatı çocuklarımıza aynı sevgi ve saygıyla yaklaşmakta, onları her başarıya giden her yolda desteklemekteyiz.

İnanıyorum ki bugünün çocukları gelecek günlerde bilimde, sanatta, sporda, sağlıkta, tarımda ve iş dünyasında ülkemizi başarıya taşıyacak, bizler de onların başarılarıyla gurur duyacağız.

Yüreği sevgiyle çarpan, aydınlık geleceğimizin mimarı olan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.“Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz