2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

VEKİL YAYMAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ UNUTMUYOR!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 14 Mart 2022 - 18:48:07
VEKİL YAYMAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ UNUTMUYOR!

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, şehit aileleri ve gazilere olan sevgi ve saygısını her programında gösteriyor. Yayman, her hafta sonu uygun bir şehit ailesi ve gaziyi ziyaret ederek dualarını alıyor, hal ve hatırlarını sormayı ihmal etmiyor. Vatan ve millet uğruna şehitlik mertebesine yükselen vatan evlatlarının ailelerini her daim […]

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, şehit aileleri ve gazilere olan sevgi ve saygısını her programında gösteriyor.

Yayman, her hafta sonu uygun bir şehit ailesi ve gaziyi ziyaret ederek dualarını alıyor, hal ve hatırlarını sormayı ihmal etmiyor.

Vatan ve millet uğruna şehitlik mertebesine yükselen vatan evlatlarının ailelerini her daim ziyaret eden Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, bu hafta sonu da şehit Beyazıt Bestami Buluş’un şehadetinin 2.yılında düzenlenen Mevlüd-i Şerif programına katıldıktan sonra akşam Şehit Ali Antepli’nin annesi Hatice Antepliyi evinde ziyaret etti.

ŞEHİTLER DEĞERİMİZDİR

Şehit Buluş’un anne ve ablasının hatırını soran Yayman, aileye Türk Bayrağı hediye etti.
Şehit ailelerinin devlete bir emanet olduğunu belirten Milletvekili Yayman:

Şehitlerimizin aileleri bizim baş tacımızdır. Onların sorunları bizim sorunumuzdur. Onları hiçbir zaman yalnız ve çaresiz bırakmadık, bırakmayacağız. Onların acılarını paylaşıyor, hayır dualarını almaya devam ediyoruz. Aileleri, şehitlerimizin devletimize emanetidir. Bizlerde bu emanetlere bir evlatları, bir kardeşleri gibi bakıyoruz. İçerisinde bulunduğumuz ortamda huzurun, barışın ve güveninin ne kadar önemli olduğunu idrak ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

BAKAN SOYLU İLE GÖRÜŞTÜRÜYOR

Yayman, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz,AK Parti İlçe Başkanı Erdal Çelik ve Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Bestami Antepli ile aileleri ziyaret edip, sorunlarını dinliyor.

Ziyaretlerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu arayarak ailelerle görüştüren Yayman, şehit ve Gazi ailelerinin gönlünü fethediyor.

Çok duygusal anların yaşandığı ziyaretlerde Aileler ise Bakan Soylu ile görüşmekten duyduğu memnuniyeti dile getirip Yayman’a teşekkürlerini iletiyor.

Sosyal medya paylaşımlarında şehit ve gazilerimizi asla unutmayan Yayman:

İşte huzur ortamının teminatı Şehitlerimiz ve Gazilerimizden Allah razı olsun. Şehitlerimizin ruhu şad, mekanları cennet olsun, Mevla’m ailelerine ve milletimize sabır versin” dedi.

Milletvekili Yayman’ın bu ziyaretlerine;Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve yönetim kurulu üyeleri katılıyor.

Ailelere Belediyenin küçük hediyeleri takdim ediliyor.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz