2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

VEKİL YAYMAN BÜYÜKŞEHİRE SİTEM ETTİ!
VEKİL YAYMAN BÜYÜKŞEHİRE SİTEM ETTİ!

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, inşaatı tamamlanan 140 yataklı Samandağ Devlet Hastanesi’nin önünde yaptığı açıklamada;Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni sert bir dille eleştirdi. Defalarca dile getirmesine rağmen hastane önünde asfaltlanamayan 372 metrelik yol dolayısıyla büyükşehir belediyesine tepki gösteren Milletvekili Yayman: “Samandağ Halkı bu hastaneye hastalarını helikopterle mi getirecek, uçakla mı […]

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, inşaatı tamamlanan 140 yataklı Samandağ Devlet Hastanesi’nin önünde yaptığı açıklamada;Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni sert bir dille eleştirdi.

Defalarca dile getirmesine rağmen hastane önünde asfaltlanamayan 372 metrelik yol dolayısıyla büyükşehir belediyesine tepki gösteren Milletvekili Yayman:

Samandağ Halkı bu hastaneye hastalarını helikopterle mi getirecek, uçakla mı getirecek?” dedi.

EXPO’ya milyarlarca lira harcayan büyükşehir belediyesinin, vatandaşların hastalarını getirecekleri yolu yapmamakla halkı cezalandırdığını söyleyen Milletvekili Hüseyin Yayman:

Samandağ Devlet Hastanesi 140 yataklı bir hastane. Hatay’ın en güzel hastanelerinden biri. Bu hastaneyi şehrimize kazandıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. 140 yataklı muhteşem bir hastane, fakat yolu yok. Burası aslında büyükşehir belediyesi tarafından yapılması gereken bir yol. Ama maalesef büyükşehir belediyesi bu yolu yapmadı. 372 metrelik bir yoldan bahsediyoruz.

EXPO için tam 1 milyar TL para harcayan büyükşehir yönetimi Samandağ Halkını cezalandırırcasına, Hatay Halkını cezalandırırcasına bu yolu yapmamaktadır. Ben bunu milletimizin takdirine sunuyorum.

Büyük gösterişli şovlarla EXPO’dan bahsedenler bu hastanenin yolunu dahi yapmamaktalar. Peki, Samandağ halkı bu hastaneye hastalarını helikopterle mi getirecek, uçakla mı getirecek?” diye sözlerini tamamladı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz