ADALET NÖBETİNE DEVAM EDECEĞİZ!

ADALET NÖBETİNE DEVAM EDECEĞİZ!

AK-PARTİLİ YEŞİLDAL BAŞKAN SAVAŞ’A SESLENDİ:HATAY HALKINI KANDIRAMAYACAKSIN!

AK-PARTİLİ YEŞİLDAL BAŞKAN SAVAŞ’A SESLENDİ:HATAY HALKINI KANDIRAMAYACAKSIN!

BAŞKAN SAVAŞ:İL BAŞKANI YEŞİLDAL BİZİ GÜÇTEN DÜŞÜRMEK İSTİYOR!

BAŞKAN SAVAŞ:İL BAŞKANI YEŞİLDAL BİZİ GÜÇTEN DÜŞÜRMEK İSTİYOR!

AMANOSLAR EKOTURİZME AÇILIYOR!

AMANOSLAR EKOTURİZME AÇILIYOR!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK HAFTA BAY!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK HAFTA BAY!

Vali DOĞAN:Yatırımlar Konusunda Ayrımımız Yok!
  • Ana Sayfa » HATAY
  • 10 Aralık 2019 - 02:00:20
Vali DOĞAN:Yatırımlar Konusunda Ayrımımız Yok!

Hatay valisi Rahmi Doğan, turizm, tarım, tarih-kültür anlamında yapacaklarının olduğunu vurgulayarak “Bunların hepsini değerlendirip, yapıyoruz. Öncelikle ben Hatay valisiyim, dağın o tarafı, bu tarafı gibi şeyler bu şehre zarar verir” dedi. İskenderun Ofisinde gerçekleştirilen protokol töreninde yatırımlar herhangi bir ayrımın söz konusu olamayacağına işaret eden Hatay Valisi Rahmi Doğan: “Yatırımlar konusunda ayrımımız yok. Böyle bir […]

Hatay valisi Rahmi Doğan, turizm, tarım, tarih-kültür anlamında yapacaklarının olduğunu vurgulayarakBunların hepsini değerlendirip, yapıyoruz. Öncelikle ben Hatay valisiyim, dağın o tarafı, bu tarafı gibi şeyler bu şehre zarar verir” dedi.

İskenderun Ofisinde gerçekleştirilen protokol töreninde yatırımlar herhangi bir ayrımın söz konusu olamayacağına işaret eden Hatay Valisi Rahmi Doğan:

“Yatırımlar konusunda ayrımımız yok. Böyle bir ayrımı asla kabul etmiyoruz. Nerede ihtiyaç varsa onu yapıyoruz. Bizim en büyük yatırımlarımız dağın bu tarafına. İşte Arsuz-Çevlik yolu yapıyoruz, 80 trilyon para harcıyoruz. 80 trilyon büyük para, böyle bir ayrımımız yok.

Bizim dokunuşlarımızın, tercihlerimizin tamamında nerede ihtiyaç varsa oraya dokunuyoruz. Öyle ayrım yok. Ben dün de buradaydım. Dün İskenderun’da MÜSİAD toplantısına katıldık, gece 01.00 kadar buradaydık. Bugün tekrar bu taraftayız. Bizim ilin o tarafı, bu tarafı gibi asla ayrımımız yoktur. Nerede iş varsa biz oraya yetiyoruz.” diye konuştu.

BEN HATAY VALISIYIM

Turizm, tarım alanında, tarih kültür anlamında yapacaklarının olduğunu vurgulayan Hatay Valisi Rahmi Doğan:

Bunların hepsini değerlendirip, yapıyoruz. Ben Hatay valisiyim. Dağın o tarafı, bu tarafı bu şehre zarar verir. Bunu asla kabul etmiyoruz, öyle bir ayrım da yok zaten ki, ben orada en az bir gün orada çalışıyorum. Hafta içinde iki tarafa da gidiyoruz. Dün Erzin’deydik. Kırıkhan, Reyhanlı, Altınözü, neredeyse haftada bin kilometre yol yapıyorum. Dağın o tarafı, bu tarafı ayrımı yapmak çok zor değil! Önemli olan ilin komple bir bütün halinde düşünülüp o şekilde hareket edilmesi, biz de öyle hareket ediyoruz. zaten bizim yaptıklarımızdan da bu ortaya çıkıyor” şeklinde konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz