DEĞİŞİM PARTİSİ HATAY İL KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

DEĞİŞİM PARTİSİ HATAY İL KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

FARKLI VE GÜZEL BİR KONSERE DAVETLİSİNİZ!

FARKLI VE GÜZEL BİR KONSERE DAVETLİSİNİZ!

CHP’Lİ PARLAR:İKTİDAR 19 YILDIR NEDEN BİR TANE YANGIN SÖNDÜRME UÇAĞI ALMADI?

CHP’Lİ PARLAR:İKTİDAR 19 YILDIR NEDEN BİR TANE YANGIN SÖNDÜRME UÇAĞI ALMADI?

VALİ DOĞAN’DAN,ALEVİ KÜLTÜR DERNEKLERINE…

VALİ DOĞAN’DAN,ALEVİ KÜLTÜR DERNEKLERINE…

CHP’Lİ KAYA:YKS 2021 SONUÇLARI CİĞERLERİMİZİ YAKTI GEÇTİ!

CHP’Lİ KAYA:YKS 2021 SONUÇLARI CİĞERLERİMİZİ YAKTI GEÇTİ!

Umarız Bu Yıl Sevinci Bol Bir Yıl Geçiririz!
  • Ana Sayfa » GENEL
  • 31 Aralık 2018 - 00:43:02
Umarız Bu Yıl Sevinci Bol Bir Yıl Geçiririz!

Geldik yine bir yılın sonuna, yılbaşına sayılı saatler kala eminiz ki sizlerde en güzel ve yüksek kaliteye sahip yeni bir yıl bekliyorsunuz. Herkes yeni yıldan bir şey bekliyor ama her yılın sonunda gene bu yıl kötü geçti diyor. İnsanlar yıldan bir şey beklemek yerine kendileri ne istiyorlarsa sahip olmak için çaba göstermedikçe bu böyle olur. […]

Geldik yine bir yılın sonuna, yılbaşına sayılı saatler kala eminiz ki sizlerde en güzel ve yüksek kaliteye sahip yeni bir yıl bekliyorsunuz.

Herkes yeni yıldan bir şey bekliyor ama her yılın sonunda gene bu yıl kötü geçti diyor. İnsanlar yıldan bir şey beklemek yerine kendileri ne istiyorlarsa sahip olmak için çaba göstermedikçe bu böyle olur.

2019 yılı bazılarına sevinç bazılarına da hüzün getirecek. Umarız bu yıl sevinci bol bir yıl geçiririz.

BAŞKAN SAVAŞ’IN YENİ YIL MESAJI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş,yayımladığı yeni yıl mesajında şunları kaydetti: 

”Geride bıraktığımız 2018 yılı hem dünyamız hem de ülkemiz için acıların ve mutlulukların harmanlandığı bir yıl oldu. Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bugüne dek öncelikle Hatay’ın tarihi mirası olan hoşgörü ikliminin devamını sağlamak için çaba harcadık.

Adaletin ve eşitliğin olmadığı yerde huzurun da olmayacağının farkındalığıyla her ilçemizin ihtiyaçları ve önceliklerini gözeterek vatandaşlarımıza hizmet ulaştırdık.

Hatay’ı müzmin olarak nitelendirilen sorunlardan arındırdık. Bunlardan en önemlisi Fransızlar döneminden kalma altyapımızın yenilenmesi ve Asi Nehri kirliliğinin ortadan kaldırılması oldu.

Elbette hizmetin tanımını yalnızca bir kentin fiziki koşullarını iyileştirmek olarak kurgulamadık.

Bireylerin kendilerini her anlamda geliştirerek ve yenileyerek yaşama farklı perspektiflerden bakabilmesini sağlamak için kültürel, sosyal ve eğitsel faaliyetlere de önemle eğildik. Engelli bireylerinde konforunu üst düzeyde tuttuğumuz Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezimiz, Meslek Edindirme Kurslarımız ile geleceğimizin en kıymetli umudu gençlerimizin yeteneklerini keşfetmelerine ve mesleki yetkinliklerini geliştirmelerine aracı olduk.  Yer yaşa hitap eden tiyatro oyunları, resim sergileri ve her müzik türünden konser etkinliklerimizle kentimizde sosyal yaşama yeni bir soluk kazandırdık.

Şimdi yeniden ve daha büyük bir kararlılıkla kentimizi geleceğe el ele taşımak için yepyeni bir yıl bizi bekliyor. Beraberlik ruhumuzu daha da güçlendirerek ve iş birliği içerisinde olmayı sürdürerek sevdalısı olduğumuz Hatay’ımızı hak ettiği hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Tecrübemizi yeni heyecanlarımızla perçinleyerek kentimizi kalkındırmak için emek vereceğimiz yeni bir yılın başlangıcında, tüm hemşehrilerimi sevgiyle kucaklıyor, 2019’un herkese barış, huzur ve sağlık diliyorum.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz