2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

Uluslararası Satranç Turnuvası Heyecanı Devam Ediyor!
  • Ana Sayfa » SPOR
  • 4 Eylül 2018 - 12:31:25
Uluslararası Satranç Turnuvası Heyecanı Devam Ediyor!

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu iş birliği ile gerçekleştirilen Uluslararası Satranç Turnuvası heyecanı başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi, gençleri spora ve sosyal faaliyetlere teşvik etmek amacıyla gerçekleştirdiği spor faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Başkan Savaş’ın 2009 yılında Antakya Belediye Başkanı iken başlattığı ve her yıl gerçekleştirilerek geleneksel hale gelen Uluslararası Satranç Turnuvası bu yıl 10.uncu kez […]

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu iş birliği ile gerçekleştirilen Uluslararası Satranç Turnuvası heyecanı başladı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi, gençleri spora ve sosyal faaliyetlere teşvik etmek amacıyla gerçekleştirdiği spor faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.

Başkan Savaş’ın 2009 yılında Antakya Belediye Başkanı iken başlattığı ve her yıl gerçekleştirilerek geleneksel hale gelen Uluslararası Satranç Turnuvası bu yıl 10.uncu kez kapılarını açtı.

2 Eylül Pazar günü HATMEK Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvanın açılışına HBB Genel Sekreter Yardımcısı Metin Açık, HBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Bozkurt, HATMEK Müdürü Çilem Soylu, Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sultan Daban,Türkiye’nin 15 ilinden 250 sporcu ve aileleri katılım gösterdi.

SPORA VE SPORCUYA TAM DESTEK

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sultan Daban:

”Türkiye Satranç Federasyonu olarak Türkiye’nin birçok iline ulaşmaktayız. Bu ve bunun gibi güzel organizasyonlara her geçen gün bir yenisini daha ekliyoruz. Kentimizde sporu, sporcuyu, spor yöneticisini ve kulüpleri her daim destekleyen bir belediye başkanına sahip olduğumuzdan dolayı şanslıyız. Bu anlamda bizlerin yanında olan HBB Belediye Başkanımız Lütfü Savaş’a teşekkürlerimizi iletiyorum. 6 gün boyunca sürecek olan turnuvanın, centilmenlik çerçevesinde gerçekleşmesini temenni ederim” açıklamasında bulundu.

ÖDÜL TÖRENİ 8 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ HATMEK’TE

Konuşmaların ardından HBB Genel Sekreter Yardımcısı Metin Açık ve Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sultan Daban’ın gerçekleştirdiği açılış hamleleri ile turnuvanın startı verildi.

Turnuvanın ödül töreni ise 8 Eylül Cumartesi günü HATMEK Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz