ATAKAŞ HATAYSPOR LİGİN İLK MAÇINDA…

ATAKAŞ HATAYSPOR LİGİN İLK MAÇINDA…

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

Tüm Derneklerimizle Zeytin Dalı Harekatı’nın Arkasındayız!
  • Ana Sayfa » HATAY
  • 25 Ocak 2018 - 22:51:38
Tüm Derneklerimizle Zeytin Dalı Harekatı’nın Arkasındayız!

Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (DASİFED) Çatısı altında bulunan HASİAD, Hatay KAGİD, İSSİAD; ATSİAD, ARİAD, OSSİAD gibi derneklerle birlikte ortak mesaj veren DASİFED Başkanı Mehmet KILIÇLAR; Afrin’e gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’nın arkasında olduklarını belirtti. Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu Başkanı Mehmet Kılıçlar, açıklamasında şunları ifade etti: “Bizler, çatımız altındaki HASİAD, Hatay KAGİD, İSSİAD, ATSİAD, […]

Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (DASİFED) Çatısı altında bulunan HASİAD, Hatay KAGİD, İSSİAD; ATSİAD, ARİAD, OSSİAD gibi derneklerle birlikte ortak mesaj veren DASİFED Başkanı Mehmet KILIÇLAR; Afrin’e gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’nın arkasında olduklarını belirtti.

Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu Başkanı Mehmet Kılıçlar, açıklamasında şunları ifade etti:

“Bizler, çatımız altındaki HASİAD, Hatay KAGİD, İSSİAD, ATSİAD, ARİAD ve OSSİAD gibi derneklerimizle birlikte bölgenin en geniş iş dünyası örgütü olarak bölgemizin geleceği ve ülkemizin bekası açısından Türk Ordusu’nun Afrin’e başlatmış olduğu operasyonu destekliyoruz. Zeytindalı Harekatı ile Türkiye, sınır güvenliğini sağlamak, hem kendisi hem de bölge ülkeleri için tehdit oluşturan terör koridorunu ortadan kaldırmak için bu adımı atmıştır.

Türkiye, bu operasyonu uluslararası kurallardan doğan hakkını kullanarak, evrensel hukuk ve BMGK terörle mücadele kararları ile BM sözleşmesinde yer alan meşru müdafaa hakkı çerçevesinde başlatılmıştır. Bu çerçevede Suriye’nin toprak bütünlüğüne ve siyasi birliğine saygı gösterilmektedir.

Bizler DASİFED olarak ulusal güvenliğimizi korumak amacıyla devletimizin aldığı bu kararın arkasındayız ve destekliyoruz. Söz konusu ülkenin birliği ve bütünlüğü oluncatek ses, tek yürek olan iktidar partisi ve ana muhalefet partisi başta olmak üzere destek veren tüm siyasi partilere, sivil toplum örgütlerine ve Türk Milleti’ne şükranlarımızı sunuyoruz.

Afrin Operasyonu’nda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve tüm ulusumuza başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Sınıra komşu olan Reyhanlı ve Kilis’e yapılan saldırılardan dolayı geçmiş olsun dileklerimizi de sunarız.Allah Şanlı Türk Ordusu’nun yardımcısı olsun.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz