ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

ATAKAŞ HATAYSPOR’DAN ŞIK BİR GALİBİYET!

ATAKAŞ HATAYSPOR’DAN ŞIK BİR GALİBİYET!

Tüm Çocuklarımızı Yaz Kurslarımıza Bekliyoruz!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 27 Mayıs 2018 - 21:06:17
Tüm Çocuklarımızı Yaz Kurslarımıza Bekliyoruz!

Defne Belediyesi’nin, çocuklara karne hediyesi olarak geleneksel hale getirdiği yaz kursları start alıyor. Defne Belediyesi; “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” sloganı ile geçtiğimiz sene 400’ü aşkın çocuğun yüzme, 200’e yakın çocuğun da futbol öğrendiği yaz kurslarına bu yıl basketbolun da eklendiği bilgisi ile kayıt sürecinin başladığını duyurdu. Defne Belediyesi Yaz Kurslarına 2006-2011 doğumlu çocuklar; Defne BelediyesiTurunçlu,Çekmece ve Harbiye […]

Defne Belediyesi’nin, çocuklara karne hediyesi olarak geleneksel hale getirdiği yaz kursları start alıyor.

Defne Belediyesi;

“Yüzme Bilmeyen Kalmasın” sloganı ile geçtiğimiz sene 400’ü aşkın çocuğun yüzme, 200’e yakın çocuğun da futbol öğrendiği yaz kurslarına bu yıl basketbolun da eklendiği bilgisi ile kayıt sürecinin başladığını duyurdu.

Defne Belediyesi Yaz Kurslarına 2006-2011 doğumlu çocuklar; Defne BelediyesiTurunçlu,Çekmece ve Harbiye Hizmet Binalarında başvuruda bulunabilecekler.

Defne Belediyesi yetkilileri, 11 Haziran Pazartesi günü başlayacak olan Yaz Kursları’nda son başvuru tarihinin 8 Haziran Cuma Günü olduğunu belirterek, detaylı bilgi almak isteyenlerin 444 53 24 numaralı Halk Masasını arayabilecekleri bilgisini verdiler.

Çocukların tatilde geçirecekleri zamanı olumlu aktivitelere yönlendirmek, onların ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla bu tür sportif faaliyetleri sürekli hale getirdiklerini belirten Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman;

desya-1“Çocuklarımızın hijyen şartlarına uygun, uzman eğitmenler eşliğinde yüzmeyi öğrenmelerine olanak sağlayacak olan yüzme kurslarımız;yoğun ilgi gören futbol ve basketbol okullarımız ile çocuklarımıza güzel ve bol seçenekli bir karne hediyesi hazırladık. Her zaman söylediğimiz gibi ‘yaptığımız en güzel iş, çocuklarımızın yüzündeki gülümsemedir.’ Tüm çocuklarımızı yaz kurslarımıza bekliyoruz.” İfadelerine yer verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz