ÜLKEYİ DEMOKRATİK BİR TEMEL ÜSTÜNDE KURACAĞIZ!

ÜLKEYİ DEMOKRATİK BİR TEMEL ÜSTÜNDE KURACAĞIZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

TOPLUMSAL YARDIMLAŞMA ÖRNEK BİR ETKİNLİK!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 20 Kasım 2018 - 23:44:24
TOPLUMSAL YARDIMLAŞMA ÖRNEK BİR ETKİNLİK!

Defne Belediyesi, “Kan ve Kök Hücre Bağışı” adı altında duyarlı bir etkinliğe imza attı. Defne Belediyesi – Kızılay işbirliği ile düzenlenen anlamlı etkinliğe; Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman; Defne Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, personel, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. YAMAN: “TOPLUMSAL YARDIMLAŞMALAR GELENEKSELLEŞTİRİLMELİ! ”Akdeniz Mahallesi Akdeniz Defne Evi’nde gerçekleşen etkinlikte uygun donör bekleyen Lösemi […]

Defne Belediyesi, “Kan ve Kök Hücre Bağışı” adı altında duyarlı bir etkinliğe imza attı.

Defne Belediyesi – Kızılay işbirliği ile düzenlenen anlamlı etkinliğe;

Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman; Defne Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, personel, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YAMAN: “TOPLUMSAL YARDIMLAŞMALAR GELENEKSELLEŞTİRİLMELİ!

Akdeniz Mahallesi Akdeniz Defne Evi’nde gerçekleşen etkinlikte uygun donör bekleyen Lösemi hastası tüm melekler için farkındalık yaratmak istediklerini ifade eden Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman;

123“Kan ve Kök Hücre Bağışı etkinliğimize katılan herkes gerçekten çok anlamlı bir iş için bir araya gelmiş bulunuyor. Lösemi hastası meleklerimiz için gerekli olan doku uyumunun bulunabilmesine katkı sağlamak için buradayız.

Kızılay merkezimiz ile birlikte düzenlediğimiz bu kampanyaya katılım gösteren duyarlı vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

Ülkemizde toplumsal yardımlaşmanın ciddi anlamda kurumsallaşması ve insanlarımızın kendiliğinden gidip bağış yaptıkları bir seviyeye gelinmesi gerektiğini düşünüyorum.

Lösemi hastası meleklerimizin hayat mücadelelerinde yanlarında olmayı, destek vermeyi, kan bağışı ile nice hayatların kurtarılabileceği hakkında örnek olabilmeyi ve farkındalık yaratabilmeyi çok önemsiyoruz. Umuyoruz ki bugün gerçekleştirdiğimiz kampanya nice yaşamlara umut olacaktır” dedi.

Kan ve Kök Hücre Bağışı etkinliğine tüm kadro katılarak farkındalık yaratan Defne Belediyesi, vatandaşlarında yoğun katılımı ile ses getiren bir kampanyaya imza attı.

 
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz