ATAKAŞ HATAYSPOR LİGİN İLK MAÇINDA…

ATAKAŞ HATAYSPOR LİGİN İLK MAÇINDA…

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

TOPLUMSAL YARDIMLAŞMA ÖRNEK BİR ETKİNLİK!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 20 Kasım 2018 - 23:44:24
TOPLUMSAL YARDIMLAŞMA ÖRNEK BİR ETKİNLİK!

Defne Belediyesi, “Kan ve Kök Hücre Bağışı” adı altında duyarlı bir etkinliğe imza attı. Defne Belediyesi – Kızılay işbirliği ile düzenlenen anlamlı etkinliğe; Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman; Defne Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, personel, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. YAMAN: “TOPLUMSAL YARDIMLAŞMALAR GELENEKSELLEŞTİRİLMELİ! ”Akdeniz Mahallesi Akdeniz Defne Evi’nde gerçekleşen etkinlikte uygun donör bekleyen Lösemi […]

Defne Belediyesi, “Kan ve Kök Hücre Bağışı” adı altında duyarlı bir etkinliğe imza attı.

Defne Belediyesi – Kızılay işbirliği ile düzenlenen anlamlı etkinliğe;

Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman; Defne Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, personel, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YAMAN: “TOPLUMSAL YARDIMLAŞMALAR GELENEKSELLEŞTİRİLMELİ!

Akdeniz Mahallesi Akdeniz Defne Evi’nde gerçekleşen etkinlikte uygun donör bekleyen Lösemi hastası tüm melekler için farkındalık yaratmak istediklerini ifade eden Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman;

123“Kan ve Kök Hücre Bağışı etkinliğimize katılan herkes gerçekten çok anlamlı bir iş için bir araya gelmiş bulunuyor. Lösemi hastası meleklerimiz için gerekli olan doku uyumunun bulunabilmesine katkı sağlamak için buradayız.

Kızılay merkezimiz ile birlikte düzenlediğimiz bu kampanyaya katılım gösteren duyarlı vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

Ülkemizde toplumsal yardımlaşmanın ciddi anlamda kurumsallaşması ve insanlarımızın kendiliğinden gidip bağış yaptıkları bir seviyeye gelinmesi gerektiğini düşünüyorum.

Lösemi hastası meleklerimizin hayat mücadelelerinde yanlarında olmayı, destek vermeyi, kan bağışı ile nice hayatların kurtarılabileceği hakkında örnek olabilmeyi ve farkındalık yaratabilmeyi çok önemsiyoruz. Umuyoruz ki bugün gerçekleştirdiğimiz kampanya nice yaşamlara umut olacaktır” dedi.

Kan ve Kök Hücre Bağışı etkinliğine tüm kadro katılarak farkındalık yaratan Defne Belediyesi, vatandaşlarında yoğun katılımı ile ses getiren bir kampanyaya imza attı.

 
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz