ÜLKEYİ DEMOKRATİK BİR TEMEL ÜSTÜNDE KURACAĞIZ!

ÜLKEYİ DEMOKRATİK BİR TEMEL ÜSTÜNDE KURACAĞIZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

ŞEFİK ÇİRKİN:MİLLET İTTİFAKINI HATAY’A GÖMMEK İSTEMİYORUZ!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 5 Haziran 2020 - 16:09:28
ŞEFİK ÇİRKİN:MİLLET İTTİFAKINI HATAY’A GÖMMEK İSTEMİYORUZ!

İyi Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin,katıldığı bir radyo programında Hatay Büyükşehir Belediyesi ile parti olarak ilişkilerinin sorulması üzerine konu ile ilgili dobra dobra konuştu. Şefik Çirkin,yaptıgı konuşmada şunları söyledi: “Hatay Büyükşehir Belediyesi ile çok iyi ilişkilerimiz var diyemeyiz. Öncelikle şunu belirteyim Lütfü Savaş arkadaşımızdır, ülkücü kökenlidir. Ancak HBB’nin yaptığı hiçbir yatırımdan bizim haberimiz olmuyor.  […]

İyi Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin,katıldığı bir radyo programında Hatay Büyükşehir Belediyesi ile parti olarak ilişkilerinin sorulması üzerine konu ile ilgili dobra dobra konuştu.

Şefik Çirkin,yaptıgı konuşmada şunları söyledi:

Hatay Büyükşehir Belediyesi ile çok iyi ilişkilerimiz var diyemeyiz. Öncelikle şunu belirteyim Lütfü Savaş arkadaşımızdır, ülkücü kökenlidir. Ancak HBB’nin yaptığı hiçbir yatırımdan bizim haberimiz olmuyor.  Millet İttifakının bir bileşeni olarak görevinizi yerine getirmezseniz ‘Ben yaptım oldu, kimseye sormam’ derseniz kusura bakmayın bizde sizi savunacak değiliz.
 
Seçimlerden evvel köylere güzel hizmet gitti. Bil hassa yol çalışmalarında. Köyler de seçimde karşılığını verdi. Fakat seçimlerden sonra aynı hizmet yok. Bunu bütün vatandaşa söylüyor. Bakın yollar berbat. Sinek ile bile mücadele edemiyorlar. 

Büyükşehir paldır küldür gidiyor. Bizimle hiç istişare ettikleri yok.

İç işlerimize karıştığı kanaatindeyiz, bu konuda yakında bir açıklama yapabiliriz.

Aslında açıklamakta istemiyoruz, sonuçta bir ittifak var bu ittifak Türkiye’ye faydalı bir ittifaktır. Bunu Hatay’a gömmek istemiyoruz. Bu ittifaka bel bağlamış anti demokratik durumdan rahatsız olan vatandaşlarımızın umudunu kırmak istemiyoruz. 

Sayın Karamollaoğlu,sayın Meral Akşener, ve sayın Kılıçdaroğlu ülke düzlüğe çıksın diye ilkeler üzerinden bir şey yapmaya çalışırken onu da baltalamak istemiyoruz. Bu arkadaşımız belki düzelir aklını başına alır diye bekliyoruz ama çokta umursamıyoruz”.dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz