DEMOKRASİ ŞEHİTLERIMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ!

DEMOKRASİ ŞEHİTLERIMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR’DAN İKTİDARA HATAY’A HİZMET ÇAĞRISI!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR’DAN İKTİDARA HATAY’A HİZMET ÇAĞRISI!

İSKENDERUNSPOR 2.LİG’E MERHABA DEDİ!

İSKENDERUNSPOR 2.LİG’E MERHABA DEDİ!

BAŞKAN ERYILMAZ:SAMANDAĞ’IN YOL SORUNU KALMAYACAK!

BAŞKAN ERYILMAZ:SAMANDAĞ’IN YOL SORUNU KALMAYACAK!

CHP’Lİ PARLAR:TERÖR HİÇBİR ZAMAN AMACINA ULAŞAMAYACAK!

CHP’Lİ PARLAR:TERÖR HİÇBİR ZAMAN AMACINA ULAŞAMAYACAK!

SEÇİM RÜŞVETİ Mİ?
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 7 Mayıs 2018 - 01:07:05
SEÇİM RÜŞVETİ Mİ?

Merkezi hükümetin prim ve vergi affı, emekliye bayram ikramiyesi, imar affı gibi maddeleri içeren kapsamlı borç yapılandırması için hazırlanan düzenlemeye ilişkin CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem,yazılı basın açıklamasında bulundu. Ertem,açıklamasında şunları kaydetti: ”Günümüzde artık Türkiye’de bütün kesimler; Esnaf, memur, işçi, emekli, çiftçi, iş adamı, ev kadını, öğrenci, dar gelirli ve aklınıza kim gelirse( yandaşlar hariç) bu Hükümetten […]

Merkezi hükümetin prim ve vergi affı, emekliye bayram ikramiyesi, imar affı gibi maddeleri içeren kapsamlı borç yapılandırması için hazırlanan düzenlemeye ilişkin CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem,yazılı basın açıklamasında bulundu.

Ertem,açıklamasında şunları kaydetti:

2sivil-darbe-300x164-2”Günümüzde artık Türkiye’de bütün kesimler; Esnaf, memur, işçi, emekli, çiftçi, iş adamı, ev kadını, öğrenci, dar gelirli ve aklınıza kim gelirse( yandaşlar hariç) bu Hükümetten şikayetçi durumdadır. Hiçbir faydaları olmadığı gibi vatandaşlarımızla alay etme yarışına girdiler.

Seçim öncesi hükümet hiç utanmadan bir karar almış, Emeklilere sadece önümüzdeki iki dini bayram öncesinde bin lira ikramiye vererek göz boyamaya çalışıyor. Madem böyle bir olanağınız vardı, niye seçimi beklediniz?

İmar affından tutun da yaşlılık aylığına kadar bir sürü seçim öncesi oylarını arttırma oyunları ve daha nice kıyaklar peşindeler.

Yaşlılık aylığını 266 liradan 500 liraya çıkarma kararı almışlar. Sadaka verir gibi zam yapmaya çalışıyorlar. O zaman bu İktidarı yöneten beyefendiler övündükleri bu parayla geçinsinler. Milyonlarca fakir fukara insan, sizin aklınıza sadece seçim öncesinde gelen oyuncağınız mı!

Resmi işsiz sayısı 3 milyonu geçti. Gerçek sayı 5 milyonun üzerinde. Her gün bunların ekranlarda, gazetelerde boş vaadlerini görüyoruz. Bugüne kadar işsizliği azalttık ya da şu önlemleri alıyoruz gibi bir söz duyamadık.

Gelecek aydınlık, huzur içinde günlerimiz için herkese görev düşüyor. Gün, bu iktidardan ve onun cumhurbaşkanı adayından kurtulma günüdür. Türkiye olarak bu seçimde son şansımızı kullanacağız. Unutmayın ki gelecek sizin parmaklarınızın ucunda.”Dedi.

images-2

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz