HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

Samandağ’ın Tanıtımına Katkı!
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 27 Aralık 2018 - 00:19:42
Samandağ’ın Tanıtımına Katkı!

Samandağ Belediyesi ile PTT Hatay Başmüdürlüğü işbirliği ile posta gönderilerinde kullanılmak üzere özel posta pulu bastırıldı. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile Samandağ Belediyesi tarafından bastırılan Samandağ Hz. Hızır Parkı ve Hz. Hızır Türbesi, Samandağ Sahili ve Kel Dağı manzarasının bulunduğu posta pulları PTT Müdürü Ali Ekber Göktaş tarafından Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız’a teslim […]

Samandağ Belediyesi ile PTT Hatay Başmüdürlüğü işbirliği ile posta gönderilerinde kullanılmak üzere özel posta pulu bastırıldı.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile Samandağ Belediyesi tarafından bastırılan Samandağ Hz. Hızır Parkı ve Hz. Hızır Türbesi, Samandağ Sahili ve Kel Dağı manzarasının bulunduğu posta pulları PTT Müdürü Ali Ekber Göktaş tarafından Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız’a teslim edildi.

Samandağ’ı temsil eden Hz. Hızır Türbesi, Hz. Hızır Parkı, Samandağ Sahili ve Kel Dağı manzarasının bulunduğu görselle bastırılan posta pullarıTürkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerine gönderilen posta gönderilerinde kullanılacak. Böylelikle Samandağ’ın tanıtımına katkı sağlanması hedefleniyor.

‘Nehir,yaptığı açıklamada;

“ Amacımız her platformda Samandağ’ımızın tanıtımını yapmaktır. İlçemizin tanıtımına katkıda bulunmak ve kurumsal posta gönderilerinde kullanılmak üzere posta pulu bastırdık.

Bugün itibarı ile PTT Müdürü sayın Ali Ekber Göktaş tarafından bizlere teslim edildi.Üzerinde Samandağ Belediyesi logosu, Hz. Hızır Türbesi, Hz. Hızır Parkı, Samandağ Sahili ve Kel Dağı manzarası bulunan görseller ile Samandağ’ın tanıtımına katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Belediyemiz ve Hatay PTT Başmüdürlüğümüz ile işbirliği içinde hazırladığımız pullarımızı bundan böyle gönderilerimiz üzerinde kullanacağız.

81 vilayete ve yurtdışına gönderilecek olan bütün posta gönderilerine ilçemizin güzelliklerinin yer aldığı unsurları içeren pul bastırarak Samandağ’ın tanıtımına katkı sağladık. PTT ile işbirliği yaparak kısa sürede bu pulları teslim aldık ve kullanıma başladık. Gayet profesyonel bir şekilde hazırlanan bu pullar ile ilgili PTT Müdürü Ali Ekber Göktaş’a ve emeği geçen herkese Samandağımız adına teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Samandağ PTT Müdürü Ali Ekber Göktaş, özel pulun büyütülmüş çerçeveli fotoğrafını Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e hediye etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz