Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

SAMANDAĞ’IN EN ÖNEMLİ PRESTİJ PROJESİNİN TEMELİ ATILDI!
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 13 Nisan 2021 - 01:20:17
SAMANDAĞ’IN EN ÖNEMLİ PRESTİJ PROJESİNİN TEMELİ ATILDI!

Samandağ Belediyesinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve Samandağ’ın turizm potansiyelini ortaya çıkaracak “Atatürk Sahil Parki” projesinin temel atma toreni gerçekleşti. Törene,Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Guzelmansur, Suzan Şahin ve İsmet Tokdemir, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, CHP İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, İYİ Parti İl Başkanı Şefik Çirkin CHP ilçe Başkanı […]

Samandağ Belediyesinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve Samandağ’ın turizm potansiyelini ortaya çıkaracak “Atatürk Sahil Parki” projesinin temel atma toreni gerçekleşti.

Törene,Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Guzelmansur, Suzan Şahin ve İsmet Tokdemir, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, CHP İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, İYİ Parti İl Başkanı Şefik Çirkin CHP ilçe Başkanı Turgay Abacı,Muhtarlar, STK Oda Başkanları ve vatandaşlar katıldi.

Etaplar halinde devam edecek ve 7 ay içerisinde bitirilmesi hedeflenen projenin temel atma töreninde konuşan Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz:

“Samandağ turizm potansiyeli olan bir ilçe ve bu zamana kadar turizm potansiyeli ortaya çıkarılmamış bir ilçe.Çok güzel bir sahilimiz var.

Samandağ’ın kurtuluşu turizmdir..Bunu işlemek ve hayata geçirmek lazımdı biz bu projeyle bunu yaptık.Burası çok kötü derme çatma binaların olduğu bir yerdi Bizim mülkiyetimizde değildi Buranın tahsisi konusunda katkısı olan Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’a ve Kaymakamımız Murat Kütük’e teşekkür ediyorum.Burayı projelendirme ve finans konusunda destek veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Lütfü Savaş’a teşekkür ediyorum.

Bu proje Samandağ’ın turizmi açısından kilometre taşı olacak. Samandag sadece Samandaglılara ait degildir herkesin ortak paydasıdır.Başka ilçelerden gelen vatandaşlarımız var onlann daha hoş vakit geçirebileceği,piknik yapabilecegi ve çocukların güvenli bir şekilde oynayabilecegi bir alan yaratıp ilçemize gelen misafirlerimizi daha iyi ağırlamak istedik. Samandağ’a ve bütün Hatay halkına hayırlı ugurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı..

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz