2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

Samandağ’da Arapça Dil Kursu Başladı!
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 26 Ekim 2018 - 20:22:48
Samandağ’da Arapça Dil Kursu Başladı!

Samandağ Hizmet  Vakfı tarafından düzenlenen Arapça dil kursu başladı. Kurs ilk gününde Vakıf Başkanı Mithat Nehir ve yönetim kurulu üyeleri kursiyerlerle bir araya geldi. Vakıf yönetim kurulu başkanı Mithat Nehir ,yönetim kurulu üyeleri Dr. Fidayet Duman, Dt. Adnan Girişken, ilk günde yaşanan ilgiden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.  4 ay sürecek kurs sonunda kursiyerlere sertifika verileceğini ifade ettiler. […]

Samandağ Hizmet  Vakfı tarafından düzenlenen Arapça dil kursu başladı.

Kurs ilk gününde Vakıf Başkanı Mithat Nehir ve yönetim kurulu üyeleri kursiyerlerle bir araya geldi.

Vakıf yönetim kurulu başkanı Mithat Nehir ,yönetim kurulu üyeleri Dr. Fidayet Duman, Dt. Adnan Girişken, ilk günde yaşanan ilgiden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. 

4 ay sürecek kurs sonunda kursiyerlere sertifika verileceğini ifade ettiler.

Vakıf başkanı Nehir:

samarapca-298x168” Bugün bizim için çok anlamlı bir gün. Yoğun bir çaba sonucunda bugüne erişmiş olmanın keyfini yaşıyoruz. Bu vakfı üç gönüllü arkadaş bir araya gelerek kurduk.2013 yılında bu süreci başlattık.

İçinde yaşadığımız coğrafya  kadim bir kültüre sahiptir.Bu eğitimlerin amacı kültürümüze,geçmişimize sahip çıkmak ,köklü bir kültürü daha ileriye taşımaktır. Bir hayalimiz vardı ve bugün bu hayalimizi gerçekleştirmenin kıvancını yaşıyoruz.

Bu kursta verilecek eğitimle Arapça’yı daha iyi öğrenmenizi, okumanızı, akıcı konuşabilmenizi hedefliyoruz.

Çocuklarımıza da bu dili en iyi şekilde öğretelim. Bu dili kuşaktan kuşağa aktarabilirsek kültürel zenginliğimizi koruyabileceğiz. Bizler bu zenginliğin  farkındayız.Bu zenginlik korunmalıdır. Arapça dünya da en çok konuşulan dördüncü dildir. A1 seviyesinde bu dili öğrenmeniz için 136 saat eğitim görmeniz gerekmektedir. Bu süre içinde eğitiminizi başarı ile tamamladığınız takdirde  amacımıza ulaşmış olacağız.Hayatınızın bütününde bu dilin avantajlarınızı yaşayacaksınız. “İfadelerine yer verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz