YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

ŞAHUTOĞLU:Huzurlu ve Mutlu Bir İskenderun İçin Çalışacağız!
ŞAHUTOĞLU:Huzurlu ve Mutlu Bir İskenderun İçin Çalışacağız!

CHP İskenderun Belediye Başkan adayı Yılmaz Şahutoğlu,Partisinin İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu ile birlikte İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni(İGC) ziyaret etti.  Şahutoğlu, İskenderun’da huzurun, mutluluğun yayılması için gayret içinde olacağını belirterek Ak parti adayı Fatih Tosyalı’yı kastederek ‘’rakibime başarılar diliyorum’’ dedi. İGC Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Şahutoğlu, İskenderun’un marka kent olması için çalışacaklarını belirtti. Şahutoğlu,devamla şunları söyledi: ‘’Öyle bir şehirde yaşıyoruz […]

CHP İskenderun Belediye Başkan adayı Yılmaz Şahutoğlu,Partisinin İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu ile birlikte İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni(İGC) ziyaret etti. 

Şahutoğluİskenderun’da huzurun, mutluluğun yayılması için gayret içinde olacağını belirterek Ak parti adayı Fatih Tosyalı’yı kastederek ‘’rakibime başarılar diliyorum’’ dedi.

İGC Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Şahutoğlu, İskenderun’un marka kent olması için çalışacaklarını belirtti.

Şahutoğlu,devamla şunları söyledi:

‘’Öyle bir şehirde yaşıyoruz ki sadece Türkiye açısından değil Ortadoğu coğrafyası açısından da hayati öneme sahip.

Bu stratejik kentte barış ve kardeşlik ikliminde yaşıyoruz. Biz bu iklimi çok daha büyük hale getirmek istiyoruz.

İskenderun’u yönetmek bir sevda işidir. Aynı zamanda akıl ve vizyon işi olmalıdır. Biz bu göreve talibiz derken bu kentin sorunlarını, kentlinin sosyal, ekonomik ve diğer dertlerini çok iyi bilerek yola çıktık. Kentin eksikleriyle ilgili ciddi projelerimiz var.

İskenderun da bir barış, kardeşlik ikliminde yaşıyorsak, siyaseti de bu iklime uygun yapmalıyız. Kesinlikle birbirimizle didişerek, birbirimizi karalayarak, birbirimizi rencide edecek şekilde konuşacak hiçbir söylemin ve tarzın içinde yer almayacağız. Biz bu seçim atmosferinin içinde kaybedenin değil kazananın İskenderun olması gerektiğine inanıyoruz. Her iki adayın da bu zihniyette olduğunu düşünüyorum Bu çerçevede rakibime de başarılar diliyorum.”Dedi.

Çok centilmence bir seçim kampanyası yürüteceklerini, her halükarda İskenderun’un kazanmasını istediklerini belirten CHP İskenderun Belediye Başkan adayı Şahutoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘’Vatandaşın karşısında samimi,kaliteli,dürüst,ahlaki, etik bir siyaset çizgisiyle çıkacağız. Kavgaya, didişmeye gelmiyoruz. Ortadoğu coğrafyasından gelen sıkıntıların, ekonomik problemlerin bizim şehrimize yüklediği sıkıntıları siyasetçi olarak rehabilite edecek bir çizgi izleyeceğiz. Biz projelerimizle çok daha huzurlu, çok daha mutlu bir İskenderun için çalışacağız.’’Dedi.

Şahutoğlu, sözlerini başta CHP Genel Başkanı olmak üzere kendisine aday olarak güvenenlere teşekkür etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz