BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

REFİK ERYILMAZ SEÇMENLERİYLE BULUŞTU!
REFİK ERYILMAZ SEÇMENLERİYLE BULUŞTU!

CHP Samandağ belediye başkan adayı Refik Eryılmaz,doğup büyüdüğü memleketi Samandağ’da hemşehrileri tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Samandağ CHP  İlçe Parti binası önünde Samandağ belediye başkan adayı Refik Eryılmaz için halkla buluşma töreni gerçekleştirildi. ERYILMAZ:“HİÇ KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEDEN, ŞEFFAF HESAP VEREBİLİR BİR ANLAYIŞLA YÖNETECEĞİZ” Parti binası önünde gerçekleşen buluşma törenine; CHP Hatay milletvekilleri Serkan Topal, Mehmet Güzelmansur,  CHP Hatay […]

CHP Samandağ belediye başkan adayı Refik Eryılmaz,doğup büyüdüğü memleketi Samandağ’da hemşehrileri tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Samandağ CHP  İlçe Parti binası önünde Samandağ belediye başkan adayı Refik Eryılmaz için halkla buluşma töreni gerçekleştirildi.

ERYILMAZ:“HİÇ KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEDEN, ŞEFFAF HESAP VEREBİLİR BİR ANLAYIŞLA YÖNETECEĞİZ”

Parti binası önünde gerçekleşen buluşma törenine; CHP Hatay milletvekilleri Serkan Topal, Mehmet Güzelmansur,  CHP Hatay İl başkanı Halil İbrahim Özgün, CHP İlçe başkanı Turgay Abacı ve İlçe yönetimi İl ve İlçe Kadın kolları başkanları, Samandağ belediye başkan aday adaylar;ı Mehmet Özçelik ve Nevzat Arslan, İYİ Parti İlçe başkanı ve çok sayıda kişi katıldı.

İLÇEMİZİN SORUNLARINA SESİZ KALAMAZDIK

 Bu onurlu göreve layık gören başta CHP genel başkanı Kemal Kılçdaroğlu’na, bölge milletvekillerine ve herkese teşekkür ettiğini söyleyen Samandağ  belediye başkan adayı Eryılmaz;

refik-eryilmaz-sahaya-indi“Beni bu kutsal göreve layık görenleri inşallah utandırmayacağım. Bu görevin ne kadar kutsal ve değerli zor görevin olduğunu bilinci ile  aday oldum.

Biliyorum görevimiz zor. 150 bin nüfuslu bir ilçenin sorumluluğu çok zor biz bunların bilincinde olup göreve layık görüldük.  Hiç kimseyi ötekileştirmeden, şeffaf hesap verebilir bir anlayışla yöneteceğiz. Yeri geldi zulme karşı beraber direndik, Zalime boyun eğmedik. Haksızlık karşısında tek yürek olduk, Acıyı da, sevgiyi de, umudu da paylaştık. Siyasi hayatım boyunca halkımın huzurunu, refahını ve mutluluğunu düşünerek. Halkımıza hizmet noktasında bugüne kadar elimden geleni yapmaya çalıştım.

Bu süreçte bizimle beraber olan değerli Hatay  halkına, tüm dava arkadaşlarıma emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Bundan sonra da halkımıza hizmet noktasında yapacak çok işimiz olduğunu düşünerek Samandağ Belediye Başkanlığına aday oldum.” Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz