ATAKAŞ HATAYSPOR LİGİN İLK MAÇINDA…

ATAKAŞ HATAYSPOR LİGİN İLK MAÇINDA…

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

Partimizi Seviyoruz, Partimizin Emrindeyiz!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 12 Ağustos 2018 - 18:55:52
Partimizi Seviyoruz, Partimizin Emrindeyiz!

CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin , Serkan Topal ve İsmet Tokdemir teşekkür ziyaretleri kapsamında Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’i makamında ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette, genel ve yerel gündeme dair fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarette söz alan Samandağ Belediye  Başkanı Mithat Nehir; “Değerli Milletvekilleri sizleri burada ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Ben inanıyorum ki birlikte güçlenerek yola […]

CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin , Serkan Topal ve İsmet Tokdemir teşekkür ziyaretleri kapsamında Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’i makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette, genel ve yerel gündeme dair fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette söz alan Samandağ Belediye  Başkanı Mithat Nehir;

“Değerli Milletvekilleri sizleri burada ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Ben inanıyorum ki birlikte güçlenerek yola devam edeceğiz. Biz bu inançla sizlerin duruşunuzu takdir ediyoruz.

Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile yerel seçimlerde inanıyoruz ki iyi bir başarı sağlayacağız.

Önümüzdeki yerel seçimlerden sonra bizler inanıyoruz ki partimiz kendi içinde daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir. Genel Başkanımız da böyle bir iradeyi ortaya koymuştur. Göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Bu memleketin sizden çok beklentisi var, size çok ihtiyacı var. Sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum.” Dedi.

vekiller-ziyareti-2

CHP’li vekiller ise görüşlerini şöyle ifade ettiler:

 Biz dört vekil koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Hatay’ımıza daha iyi hizmet vermek için kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi sürdüreceğiz.  Biz dört kardeş Hatay için yapılması gereken ne varsa gece gündüz demeden çalışacağız. Biz dört milletvekili Hatay’ımız için sıklıkla bir araya geliyoruz ve her çatı altında birlik ve beraberlik içinde Hatay’ımıza hizmet etmek için çalışıyoruz.

24 Haziran seçimleri iyisiyle  kötüsüyle geride kaldı.Önümüzde bir yerel seçim var. biz önümüze bakacağız.

Partimizin başarılı olamadığı ilçelerde nasıl başarılı olabiliriz, o yönde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

Bizler birbirimizi kucaklayarak, destek olarak, birbirimiz ile birlik ve beraberlik içinde çalışacağız.Bizim partimizde fikir özgürlüğü var, ifade özgürlüğü var inanmadığımız hiçbir kararın altında onayımız olmaz. Partimizi içeriden yıpratmaya çalışan ve sürekli karalayan insanlara izin vermeyeceğiz.

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyetimizin sigortasıdır.Partimize sahip çıkalım. Partimiz ciddi bir demokrasi mücadelesi vermektedir. Partimize zarar verici beyanatlardan uzak duralım. Partimizi seviyoruz, partimizin emrindeyiz.Belediye Başkanımıza bizleri ağırladığı için teşekkür ederiz.” Denildi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz