Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

NAZLIAKA:SAMANDAĞ BELEDİYESİ KADIN EMEĞİNİN DEĞERİNİ BİLİYOR!
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 2 Nisan 2021 - 02:15:20
NAZLIAKA:SAMANDAĞ BELEDİYESİ KADIN EMEĞİNİN DEĞERİNİ BİLİYOR!

CHP Kadın Kollan Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Samandağ’a ziyarette bulundu. CHP Samandağ ilçe Başkanlığı’nın ardından Samandağ Belediyesi’ni de ziyaret eden Nazlıaka’ya, Hatay CHP Milletvekili Serkan Topal, CHP il Başkanı Hasan Ramiz Parlar, Kadın Kollan il Başkanı Filiz Haksöz, Kadın Kollan ilçe Başkanı Yüksel Berber ve CHP MYK üyeleri de eşlik etti. Aylin Naziaka,Samandağ Belediyesi’nde kadın […]

CHP Kadın Kollan Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Samandağ’a ziyarette bulundu.

CHP Samandağ ilçe Başkanlığı’nın ardından Samandağ Belediyesi’ni de ziyaret eden Nazlıaka’ya, Hatay CHP Milletvekili Serkan Topal, CHP il Başkanı Hasan Ramiz Parlar, Kadın Kollan il Başkanı Filiz Haksöz, Kadın Kollan ilçe Başkanı Yüksel Berber ve CHP MYK üyeleri de eşlik etti.

Aylin Naziaka,Samandağ Belediyesi’nde kadın çalışanlarla bir araya geldi.

Kadınlarla buluşan ve samimi bir ortam içerisinde gerçekleşen sohbetin ardından Aylin Nazlıaka, Samandag Belediye Başkanı Refik Eryılmaz ev sahipliğinde Kadın Kooperatifi Üretim Evi’ni ve İpek Köyü Atölyesi’ni ziyaret ederek buradaki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kadın Kooperatifi Üretim Evi’nde açıklamalarda bulunan Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz:

Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın Aylin Nazlıaka ve MYK üyeleri bizleri ziyaret etti onları ağırlamaktan onur duyuyorum ve teşekkür ediyorum. Şu anda 30 kadınımız kooperatifte yerel üretim yapıyor.Kadın istihdamı konusunda önemi bir mesafe kat ettik. Özellikle bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Istanbul Büyükşehir Belediye Başkanimız Ekrem Imamoğlu’na Ankara Büyükşehir Belediye Başkanimız Mansur Yavaş’a ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Lotfü Savaş’a teşekkür ediyorum. Oretmeye ve şehrimizi tanıtmaya devam edeceğiz.

Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın Aylin Nazlıaka Türkiye’de önemli bir mücadele veriyor.Özellikle kadın haklarının korunması mücadelesinde önemli işler yapıyor. Bu mücadelede her zaman yanında olduğumuzu söylemek istiyorum. Belediye olarak kadınlarımızin üretim sürecine katiimasına ön ayak oluyoruz. Her zaman dediğimiz gibi içinde kadının olmadığı hiçbir mücadele başarıya ulaşamaz.” Ifadelerini kullandi.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazliaka:

Öncelikle CHP olarak emeğin kadınsılaşması kadın emeğinin değerinin bilinmesi için net tavir içerisindeyiz. Samanda Belediyesi’ne bu emeğin değerini bildiği için teşekkür ediyorum. Burada kadın emekçilerle tanıştık ve kooperatifi ziyaret ettik. Kooperatiflerin en önemli özelliği sürekliliğidir.Umarım burada verilen emek nesilden nesile aktarılır.

Bir kez daha başkanımızın başarılı çalışmalarına tanıklık ettik, kendisi ve ekibi çok önemli işlere imza atmıştar, Kendisi Milletvekilligi döneminden yoldaşımdir.Çok çalışkan ve başarı için elinden gelenin fazlasını yapan bir insandır Samandağ için hem bedenini hem zihnini ortaya koyuyor Samandağ Belediyesi bu çalışmalarıyla ve kadın istihdamı ile ilgili projeleriyle ornek bir belediye Samandag halkını böyle bir başkana sahip olduklan için şanslı buluyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz