HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

MİTHAT ÖZTÜRK’LE GÜNIŞIĞI 15 YAŞINDA!
  • Ana Sayfa » ÖZEL
  • 15 Ocak 2019 - 21:00:42
MİTHAT ÖZTÜRK’LE GÜNIŞIĞI 15 YAŞINDA!

Gazeteci Mithat Öztürk’ün hazırlayıp-sunduğu ‘GÜNIȘIĞI’ adlı radyo gündem programı,yayın hayatına başladığı 14 Ocak 2005 yılından bu yana 14.Yayın yılını geride bırakıp 15.Yayın yılına girdiği bildirildi. ‘Günıșığı’ adlı radyo gündem programı; Antakya merkezde yayın yapan Mazman Medya radyoları üzerinden aynı anda ortak ve canlı yayın olarak, gerek Hatay ve bölgesine, gerekse de İnternet yoluyla yurtiçi ve […]

Gazeteci Mithat Öztürk’ün hazırlayıp-sunduğu ‘GÜNIȘIĞI’ adlı radyo gündem programı,yayın hayatına başladığı 14 Ocak 2005 yılından bu yana 14.Yayın yılını geride bırakıp 15.Yayın yılına girdiği bildirildi.

Günıșığı’ adlı radyo gündem programı;

Antakya merkezde yayın yapan Mazman Medya radyoları üzerinden aynı anda ortak ve canlı yayın olarak, gerek Hatay ve bölgesine, gerekse de İnternet yoluyla yurtiçi ve yurtdıșına ulașan interaktif bir programdır.

Yayın özelliği açısından;

Türkiye’de ilk ve tek radyo gündem programı olmanın özelliğini örneklerde olduğu gibi (geniș bir konu yelpazesine sahip program olması, bazen 3 radyoda bazen de 10 radyoda birden aynı anda ortak ve canlı olarak yayınlanan program olması, sürekli yayında olması v.d) sürdürüyor.

Programın yapımcısı ve sunucusu gazeteci Mithat Öztürk, 15.yıldönümü münasebetiyle yaptığı yazılı basın açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

‘’İlkeli, seviyeli, dürüst, objektif, basın etiğine uygun ve bir o kadar da dobra-dobra yayın anlayışıyla sürdürdüğümüz programlarımızda; Düşünce ve ifade  özgürlüğünün gelişip yaşam bulmasından,insan hak ve hürriyetlerin zenginliğine, refah düzeyi yüksek,huzurlu ve mutlu bir toplumun oluşmasına kadar, devlet vatandaş eksenli karşılaşılan sorunların çözümünde tarafları buluşturmasından, cumhuriyetin faziletlerine,vatanın bölünmez bütünlüğüne kadar olan hassasiyetle sorumlu toplumsal yayıncılık anlayışıyla ‘GÜNIȘIĞI’ radyo gündem programı bir misyon üstlenmiştir. ‘’Dedi.

İKİ BİNİ AŞKIN PROGRAMLA YENİ YAŞINI KUTLUYOR

Öztürk,açıklamasına devamla:‘’Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz İki bini aşkın programla her kesimin; işiten kulağı, gören gözü ve hisseden yüreği olduk. Programlarımızda, başta Hatay bölgesi sorunları olmak üzere ülkemizin de içinde bulunduğu sorunları ve çözüm önerileri de gündeme taşıdık. Bu vesileyle yurttaşlarımızın bir nebze olsun sesi soluğu olduysak, işitsel  yayıncılık alanında özellikle radyoların dinlenilmesine ön ayak olduysak, toplumsal görev ve sorumluluğumuzu yerine getirdiysek ne mutlu bize! Özetle bu yeni yaşımızda, ‘GÜNIȘIĞI’ adlı radyo gündem programımızın dinleyicilerimize ulaşmasında emeği geçen herkese minnettarız.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz