DEMOKRASİ ŞEHİTLERIMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ!

DEMOKRASİ ŞEHİTLERIMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR’DAN İKTİDARA HATAY’A HİZMET ÇAĞRISI!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR’DAN İKTİDARA HATAY’A HİZMET ÇAĞRISI!

İSKENDERUNSPOR 2.LİG’E MERHABA DEDİ!

İSKENDERUNSPOR 2.LİG’E MERHABA DEDİ!

BAŞKAN ERYILMAZ:SAMANDAĞ’IN YOL SORUNU KALMAYACAK!

BAŞKAN ERYILMAZ:SAMANDAĞ’IN YOL SORUNU KALMAYACAK!

CHP’Lİ PARLAR:TERÖR HİÇBİR ZAMAN AMACINA ULAŞAMAYACAK!

CHP’Lİ PARLAR:TERÖR HİÇBİR ZAMAN AMACINA ULAŞAMAYACAK!

MİTHAT ÖZTÜRK’LE ‘GÜNIŞIĞI’ 14 YAŞINDA!
  • Ana Sayfa » ÖZEL
  • 15 Ocak 2018 - 23:56:18
MİTHAT ÖZTÜRK’LE ‘GÜNIŞIĞI’ 14 YAŞINDA!

Gazeteci Mithat  Öztürk’ün hazırlayıp-sunduğu ‘GÜNIȘIĞI’ adlı radyo gündem programı,yayın hayatına başladığı 14 Ocak 2005 yılından bu yana 13.Yayın yılını geride bırakıp 14.Yayın yılına geçtiği bildirildi. ‘Günıșığı’ adlı radyo gündem programı; Antakya merkezde yayın yapan Mazman Medya radyoları üzerinden aynı anda ortak ve canlı yayın olarak, gerek Hatay ve bölgesine, gerekse de İnternet yoluyla yurtiçi ve yurtdıșına […]

Gazeteci Mithat  Öztürk’ün hazırlayıp-sunduğu ‘GÜNIȘIĞI’ adlı radyo gündem programı,yayın hayatına başladığı 14 Ocak 2005 yılından bu yana 13.Yayın yılını geride bırakıp 14.Yayın yılına geçtiği bildirildi.

‘Günıșığı’ adlı radyo gündem programı; Antakya merkezde yayın yapan Mazman Medya radyoları üzerinden aynı anda ortak ve canlı yayın olarak, gerek Hatay ve bölgesine, gerekse de İnternet yoluyla yurtiçi ve yurtdıșına ulașan interaktif bir programdır.

Yayın özelliği açısından; Türkiye’de ilk ve tek radyo gündem programı olmanın özelliğini örneklerde olduğu gibi (geniş bir  konu yelpazesine sahip program olması,bazen 3 radyoda bazen de 10 radyoda birden aynı anda ortak ve canlı olarak yayınlanan program olması,her yıl boyunca yayında olması v.d) sürdürüyor.

Programın yapımcısı ve sunucusu Gazeteci Mithat Öztürk, 14.yıldönümü münasebetiyle yaptığı yazılı basın açıklamasında șu görüșlere yer verdi:

abbb‘’İlkeli, seviyeli, dürüst, objektif,basın etiğine uygun ve bir o kadar da dobra-dobra yayın anlayışıyla sürdürdüğümüz programlarımızda;

Düșünce ve ifade özgürlüğünün gelişip yaşam bulmasından,insan hak ve hürriyetlerin zenginliğine, refah düzeyi  yüksek,huzurlu ve mutlu bir toplumun  olușmasına kadar, devlet-vatandaş eksenli karşılaşılan sorunların çözümünde tarafları buluşturmasından, cumhuriyetin faziletlerine,vatanın bölünmez bütünlüğüne kadar  olan hassasiyetle sorumlu toplumsal yayıncılık anlayışıyla ‘GÜNIȘIĞI’ radyo gündem programı bir misyon üstlenmiștir.

İKİ BİNİ AŞKIN PROGRAMLA YENİ YAȘINI KUTLUYOR

Bugüne kadar gerçekleștirilen İki bini aşkın programla her kesimin; ișiten kulağı, gören gözü ve hisseden yüreği olduk.

Programlarımızda, bașta Hatay bölgesi sorunları olmak üzere ülkemizin de içinde bulunduğu sorunları ve çözüm önerileri de gündeme taşıdık.

Yurttașlarımızın bir nebze olsun sesi soluğu olduysak, ișitsel yayıncılık alanında özellikle radyoların dinlenilmesine ön ayak olduysak,toplumsal görev ve sorumluluğumuzu yerine getirdiysek ne mutlu bize!

Özetle bu yeni yașımızda, ‘GÜNIȘIĞI’ adlı radyo gündem programımızın dinleyicilerimize ulaşmasında emeği geçen herkese minnettarız.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz