HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

MİTHAT ÖZTÜRK İLE GÜNIŞIĞI 18 YAŞINDA!!!
  • Ana Sayfa » ÖZEL
  • 14 Ocak 2022 - 00:51:28
MİTHAT ÖZTÜRK İLE GÜNIŞIĞI 18 YAŞINDA!!!

Hatay’da işitsel-görsel medya alanında önde gelen isimlerden biri olan Gazeteci Mithat Öztürk’ün hazırlayıp-sunduğu ‘GÜNIȘIĞI’ adlı radyo gündem programı,yayın hayatına başladığı 14 Ocak 2005 yılından bu yana 17.Yayın yılını geride bırakıp 18.Yayın yılına girdiği bildirildi.  ‘Günıșığı’ adlı radyo gündem programı; Antakya merkezde yayın yapan başta Mazman Medya radyoları olmak üzere diğer yerel radyolar ve şimdi de […]

Hatay’da işitsel-görsel medya alanında önde gelen isimlerden biri olan Gazeteci Mithat Öztürk’ün hazırlayıp-sunduğu ‘GÜNIȘIĞI’ adlı radyo gündem programı,yayın hayatına başladığı 14 Ocak 2005 yılından bu yana 17.Yayın yılını geride bırakıp 18.Yayın yılına girdiği bildirildi. 

Günıșığı’ adlı radyo gündem programı; Antakya merkezde yayın yapan başta Mazman Medya radyoları olmak üzere diğer yerel radyolar ve şimdi de Pandemi nedeniyle sosyal medya(fecabook,instagram) üzerinden aynı anda ortak ve canlı yayın olarak, gerek Hatay bölgesine, gerekse de İnternet yoluyla yurtiçi ve yurtdışına ulaşan enteraktif bir programdır.

Programın yapımcısı ve sunucusu gazeteci Mithat Öztürk, 18.yıldönümü münasebetiyle yaptığı yazılı basın açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

İlkeli, seviyeli, dürüst, objektif, basın etiğine uygun ve bir o kadar da dobra-dobra yayın anlayışıyla sürdürdüğümüz programlarımızda; Düşünce ve ifade özgürlüğünün gelişip yaşam bulmasından, hukukun üstünlüğüne,insan hak ve hürriyetlerin zenginliğine, refah düzeyi yüksek,huzurlu ve mutlu bir toplumun oluşmasına kadar, devlet vatandaş eksenli karşılaşılan sorunların çözümünde tarafları buluşturmasından, cumhuriyetin faziletlerine,vatanın bölünmez bütünlüğüne kadar olan hassasiyetle sorumlu toplumsal yayıncılık anlayışıyla ‘GÜNIȘIĞI’ radyo gündem programı bir misyon üstlenmiştir. ‘’Dedi.

2600’Ü AŞKIN PROGRAMLA YENİ YAŞINI KUTLUYOR

Öztürk,açıklamasına devamla:

‘’Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz İki bin altıyüz’ü aşkın programla her kesimin; işiten kulağı, gören gözü ve hisseden yüreği olduk.

Programlarımızda, başta Hatay bölgesi sorunları olmak üzere ülkemizin de içinde bulunduğu sorunları ve çözüm önerileri de gündeme taşıdık. Bu vesileyle yurttaşlarımızın bir nebze olsun sesi soluğu olduysak, iletişim ve medya alanında programlarımızla çekim merkezi olduysak, toplumsal görev ve sorumluluğumuzu yerine getirdiysek ne mutlu bize! Özetle bu yeni yaşımızda, ‘GÜNIȘIĞI’ adlı gündem programımızın dinleyicilerimize ulaşmasında emeği geçen herkese minnettarız.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz