BAŞKAN HACIOĞLU:HATSU ÇALIŞMALARI HIZLANDIRSIN!

BAŞKAN HACIOĞLU:HATSU ÇALIŞMALARI HIZLANDIRSIN!

KAYA:BEKLENTİMİZ SINAVIN İPTALİ!

KAYA:BEKLENTİMİZ SINAVIN İPTALİ!

GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI SAMANDAĞLILARA FUTBOL ZİYAFETİ YAŞATIYOR!

GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI SAMANDAĞLILARA FUTBOL ZİYAFETİ YAŞATIYOR!

BAŞKAN SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!

BAŞKAN SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!

ÇÖP KOKUSUNDAN RAHATSIZ OLUYORUZ!

ÇÖP KOKUSUNDAN RAHATSIZ OLUYORUZ!

Medeniyetler Korosu, New York’ta Ayakta Alkışlandı!
Medeniyetler Korosu, New York’ta Ayakta Alkışlandı!

Antakya Medeniyetler Korosu, Amerika konserlerinin ilk durağı olan Boston Güzel Sanatlar Müzesinde verdiği konser ile izleyicilere unutulmaz bir konser keyfi yaşattı. Bu yıl yirmi ikincisi düzenlenen Boston Türk Festivali bünyesinde gerçekleşen konserde şef Yılmaz Özfırat yönetimindeki Antakya Medeniyetler Korosu seslendirdikleri farklı din ve mezheplere ait ilahiler ile salonu dolduran izleyicilerin büyük beğenisini kazandılar. New England Türk Amerikan […]

Antakya Medeniyetler Korosu, Amerika konserlerinin ilk durağı olan Boston Güzel Sanatlar Müzesinde verdiği konser ile izleyicilere unutulmaz bir konser keyfi yaşattı.

Bu yıl yirmi ikincisi düzenlenen Boston Türk Festivali bünyesinde gerçekleşen konserde şef Yılmaz Özfırat yönetimindeki Antakya Medeniyetler Korosu seslendirdikleri farklı din ve mezheplere ait ilahiler ile salonu dolduran izleyicilerin büyük beğenisini kazandılar.

New England Türk Amerikan Kültür Derneği Başkanı ve Boston Türk Festivali koordinatörü Erkut Gömülü Medeniyetler Korosunun seslendirdiği eserler ile adeta büyülendiklerini ifade ederken, Boston Büyükelçisi S. Ömür Budak ve tüm seçkin konukların konseri büyük bir beğeni ile dinlediklerinin altını çizerek kilometrelerce uzaktan programlarına dahil olarak seslendirdikleri ilahi ve eserler ile barış, kardeşlik mesajları veren Türkiye’nin gururu Medeniyetler Korosuna sonsuz şükranlarını sunduklarını vurgulayarak New York ve Washington’da gerçekleştirecekleri konserlerde başarı dileklerinde bulundu.

Boston Güzel Sanatlar Müzesinde güzel bir konsere imza atmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Antakya Medeniyetler Korosu Şefi Yılmaz Özfırat;

Konserin ilk dakikalarından itibaren coşku ile izleyen seçkin bir izleyici topluluğuna konser verdiklerini vurgulayarak Boston Türk Festivalinde gerçekleşen konseri organize eden New England Türk Amerikan Kültür Derneği Başkanı ve Boston Türk Festivali koordinatörü Erkut Gömülü’ye teşekkür ederken, her daim desteklerini Medeniyetler Korosundan esirgemeyen Hatay Valisi Erdal Ata ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkür dileklerini bir kez daha yineledi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz