2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

Liglerin Başlangıç Tarihine İlişkin…
  • Ana Sayfa » SPOR
  • 2 Nisan 2020 - 14:24:22
Liglerin Başlangıç Tarihine İlişkin…

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, A Haber canlı yayınında ertelenen liglerin başlangıç tarihine ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Kasapoğlu’nun açıklamaları şöyle: “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde süreci takip ediyoruz. Çok güçlü bir şekilde ülke olarak bu durumla mücadele ediyoruz. Uluslarası müsabakalar, olimpiyatlar, UEFA’nın kararları sonrası Türkiye’de de spor müsabakaları ertelendi. Her şeyin başı sağlık. Biz zamanında gereken […]

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, A Haber canlı yayınında ertelenen liglerin başlangıç tarihine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bakan Kasapoğlu’nun açıklamaları şöyle:

Cumhurbaşkanımızın liderliğinde süreci takip ediyoruz. Çok güçlü bir şekilde ülke olarak bu durumla mücadele ediyoruz. Uluslarası müsabakalar, olimpiyatlar, UEFA’nın kararları sonrası Türkiye’de de spor müsabakaları ertelendi. Her şeyin başı sağlık. Biz zamanında gereken kararları aldık. Bilim Kurulumuzun görüşleri önemli. İnşallah sporumuzun seyircisiyle buluşacağı günler gelecektir. Salgının yönetilme durumu önemli.Gelişmelere göre biz de kararlar alacağız.”dedi.

MÜSABAKALAR BAŞLARSA SEYİRCİLİ Mİ OLACAK?

Bunda önemli görüş Bilim Kurulu’nun. Onlardan gelecek bilgilere göre biz de yol haritamızı belirleyeceğiz.

2-3 AY DAHA OYNANAMAZSA LİGLERİN İPTALİ YA DA GÜNDEM PUAN DURUMUYLA TESCİL KARARI ALINABİLİR Mİ?

Bu konuda UEFA Başkanının açıklamaları var. Her durumda gereken neyse o yapılacaktır. Önemli olan sağlık konusu. Bu durumun en sağlıklı şekilde atlatılması en önemli gündemimiz.

PLAY-OFF KONUSU SENARYOLAR DAHİLİNDE Mİ?

Bunu henüz konuşmadık. Gündemimizde yok ama dediğim gibi önemli olan sağlık. Spor camiamıza teşekkür ediyorum bu konudaki duyarlılıkları için. Sağlık Bakanlığımıza ve Bilim Kurulu’na güvenleri için teşekkür ediyorum. Spor seyircisiyle ve rekabetiyle güzel. İnşallah bu günlere geri döneceğiz.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz