2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

KILIÇDAROĞLU’NDAN HATUNOĞLU’NA DESTEK!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 6 Aralık 2018 - 22:23:13
KILIÇDAROĞLU’NDAN HATUNOĞLU’NA DESTEK!

CHP Genel Merkezi tarafından adaylığının açıklanmasının ardından ara vermeden seçim çalışmalarına başlayan ve gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşların yoğun teveccühünü kazanan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, bir önceki gün Ankara’ya giderek ilk ziyaretini kendisine belediye başkan adaylığını layık gören CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na gerçekleştirdi. ANTAKYA BELEDİYESİ’Nİ MİLLETİMİZLE BİRLİKTE KAZANACAĞIZ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu […]

CHP Genel Merkezi tarafından adaylığının açıklanmasının ardından ara vermeden seçim çalışmalarına başlayan ve gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşların yoğun teveccühünü kazanan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, bir önceki gün Ankara’ya giderek ilk ziyaretini kendisine belediye başkan adaylığını layık gören CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na gerçekleştirdi.

ANTAKYA BELEDİYESİ’Nİ MİLLETİMİZLE BİRLİKTE KAZANACAĞIZ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret eden CHP Antakya Belediye Başkanı Hikmet Hatunoğlu yaptığı konuşmada:

“Şahsıma verdiğiniz bu görev benim için büyük bir mutluluktur. Bizler halkımıza, milletimize ve devletimize her zaman hizmet etmek için görev başındayız. İnşallah 31 Mart’ta Allah’ın izni milletimizin isteği ile yerel seçimlerde Antakya Belediyesi’ni birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde hizmet ekibi ile yönetme imkanına sahip olacağız. Şahsıma layık gördüğünüz bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğime söz veriyorum. Başta halkımız olmak üzere örgütümüzle ve ekibimizle Antakya Belediyesi’ni kazanıp, en iyi hizmetleri sunmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğim.” Diye konuştu.

BAŞARACAK GÜÇ SİZDE VAR

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu’nu CHP Genel Merkezi makamında ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,yaptığı konuşmada:

“Bizler Hatay halkını seviyoruz. Her zaman onurlu bir duruş sergilediler. Şahsınızdan bir isteğim var. Her zaman şeffaf bir belediyecilik yapmanızı istiyorum. Sizlere inanıyorum ki bunu başaracak güç sizde vardır. Antakya Belediyesi’ni mutlaka istiyorum. Çünkü Antakya medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir ilçemizdir. Yolunuz açık olsun, başarılar diliyorum.” Dedi.

KILIÇDAROĞLU’NDAN HATUNOĞLU’NA DESTEK

Son günlerde adaylığı ilk olarak açıklanan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu için Antakya’da belirsiz kişiler tarafından söylenen asılsız iddialara yönelik sözlere de açıklık getiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu:

“Bizler Antakya halkına güveniyoruz. CHP’nin Antakya’da ki adayı Hikmet Hatunoğlu’dur. Kendisi Antakya halkına en iyi hizmeti yapmak için çalışacaktır. Dedikodulara kulak asmadan Antakya Adayımız Hikmet Hatunoğlu seçim çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştirip Antakya Belediyesi’ni kazanacağına inanıyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

BAŞKAN ADAYI HATUNOĞLU’NDAN SALICI VE TORUN’A ZİYARET

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu’na gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Örgütlerden Sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’u da makamlarında ziyaret etti.

Şahsına verdikleri bu onurlu görevi en iyi şekilde kullanacağını dile getiren CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, “Bu görevi bana layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz