BAŞKAN HACIOĞLU:HATSU ÇALIŞMALARI HIZLANDIRSIN!

BAŞKAN HACIOĞLU:HATSU ÇALIŞMALARI HIZLANDIRSIN!

KAYA:BEKLENTİMİZ SINAVIN İPTALİ!

KAYA:BEKLENTİMİZ SINAVIN İPTALİ!

GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI SAMANDAĞLILARA FUTBOL ZİYAFETİ YAŞATIYOR!

GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI SAMANDAĞLILARA FUTBOL ZİYAFETİ YAŞATIYOR!

BAŞKAN SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!

BAŞKAN SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!

ÇÖP KOKUSUNDAN RAHATSIZ OLUYORUZ!

ÇÖP KOKUSUNDAN RAHATSIZ OLUYORUZ!

KILIÇDAROĞLU LÜTFÜ SAVAŞ’LA İLGİLİ…
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 15 Ekim 2018 - 23:15:51
KILIÇDAROĞLU LÜTFÜ SAVAŞ’LA İLGİLİ…

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,yaklaşan yerel seçimler öncesi CHP’li belediye başkanları toplantısında Hatay ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile ilgili güzel düşüncelerini paylaştı. Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel yönetimlerin değerlendirilmesi, yerel seçim vizyonu, kamuoyu araştırma sonuçlarının değerlendirilmesi gibi konularda önemli […]

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,yaklaşan yerel seçimler öncesi CHP’li belediye başkanları toplantısında Hatay ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile ilgili güzel düşüncelerini paylaştı.

Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel yönetimlerin değerlendirilmesi, yerel seçim vizyonu, kamuoyu araştırma sonuçlarının değerlendirilmesi gibi konularda önemli açıklamalarda bulundu.

i-5

KILIÇDAROĞLU:“BAŞKAN SAVAŞ HATAY’IN HER TARAFINA HİZMET VERİYOR VE BİZDEN SİZDEN AYIRIMCILIĞI YAPMIYOR “

Hatay ve Başkan Savaş’la ile ilgili güzel düşüncelerini toplantıda yer alan belediye başkanları ile paylaşan Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu:

“Önümüzdeki süreçlerde yerel seçimler var. Yerel seçimlerde önemli hedefler koyduk. Şu anda Tekirdağ, İzmir, Aydın, Muğla, Eskişehir ve Hatay büyükşehir belediyelerimiz var. Bütün belediye başkanlarımız ile gurur duyuyoruz. Onlar bizim onurumuz ve beldedeki temsilcilerimizdir. Onlar hizmet verdikçe bizim göğsümüz kabarıyor. Onlar halka yakınlaştıkça biz halkla kaynaşıyoruz. Nerede bir CHP’li bir belediye varsa orada huzur vardır.

En karmaşık ve siyasal sorunu en yoğun olan kentimiz Hatay olmasına rağmen orada huzur vardır. Çünkü belediye başkanımız Hatay’ın her tarafına hizmet veriyor ve bizden veya sizden ayırımcılığı yapmıyor.

Dolayısıyla Cumhuriyet Halk Parti’li belediyelerin temel görevlerinden birisi de belde halkına eşit hizmet götürmektir. Birileri gibi bizler vatandaşlarımızı inanç, kimlik, yaşam tarzı üzerinden ve siyasal görüşlerinden dolayı ayırmıyoruz. Herkese eşit hizmet götürüyoruz. Sadece yoksul mahallelere ve yoksul bölgelerde pozitif ayırımcılık yapıyoruz. O insanların kent kültüründen, kentin avantajlarından daha fazla yararlanmalarını istiyoruz. Dolayısıyla biz önce yıllar yılı Ak Parti’ye oy verip bugün hayal kırıklığına uğrayan Ak Partili kardeşlerim ile ittifak yapacağız” ifadelerine yer verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz