BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

KARATAY,Zeytin ve Zeytinyağı Festivaline Katılacak!
KARATAY,Zeytin ve Zeytinyağı Festivaline Katılacak!

Ülkemizde daha önce katılmış olduğu televizyon ve radyo programlarında zeytin ve zeytinyağının faydalarının öve öve bitiremeyen Prof. Dr. Canan Karatay, Altınözü İlçesinde düzenlenecek olan “Zeytin ve Zeytinyağı Festivali”ne katılacak. Televizyon ekranlarında her gün 30-40 tane zeytin yiyin ve bol bol zeytinyağı kulanın.Ülkemiz zeytin ve zeytinyağı üretimi ve pazarlanması desteklenmeli. Zeytin yaprağı çayı da bağışıklık sistemini kuvvetlendirir şeklindeki […]

Ülkemizde daha önce katılmış olduğu televizyon ve radyo programlarında zeytin ve zeytinyağının faydalarının öve öve bitiremeyen Prof. Dr. Canan Karatay, Altınözü İlçesinde düzenlenecek olan “Zeytin ve Zeytinyağı Festivali”ne katılacak.

Televizyon ekranlarında her gün 30-40 tane zeytin yiyin ve bol bol zeytinyağı kulanın.Ülkemiz zeytin ve zeytinyağı üretimi ve pazarlanması desteklenmeli. Zeytin yaprağı çayı da bağışıklık sistemini kuvvetlendirir şeklindeki söylemleriyle sürekli zeytinyağı ve zeytin ile ilgili fikirlerini belirten ve sağlıklı yaşam önerileriyle adını duyuran beslenme uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay’ın katılımlarıyla 15 Temmuz Milli İrade Parkında 22 Ekim saat 17:00’de Karatay’la yaşam boyu sağlık söyleşisi düzenlenecek.

Altınözü İlçe Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenecek festivale, Canan Karatay’ın yanı sıra pek çok gurme, yazar ve akademisyen de 21-22-23 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Zeytin ve Zeytinyağı Festivalimize katılacak.

UYGUR: CANAN KARATAY’I İLÇEMİZDE AĞIRLAYACAK OLMAKTAN DOLAYI OLDUKÇA MUTLUYUZ

Altınözü İlçe Kaymakamı Kaymakam Bülent Uygur:

İlçemizin en önemli geçim kaynağı olan zeytinin ve zeytinyağının ulusal ve uluslararası arenada adını duyurmak, zeytin denince ilk olarak akla Altınözü’ nün gelmesi adına düzenlenecek olan “Zeytin ve Zeytinyağı Festivalimize” Prof. Dr. Canan Karata, yanı sıra pek çok ünlü gurme, yazar ve akademisyen katılacak.

Zeytinyağının faydalarını televizyon ekranlarından sürekli paylaşan Canan Karatay’ı İlçemizde ağırlayacak olmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Ünlü konuklarımızın yer alacağı festivalimize tüm Hataylı hemşerilerimiz ve civar illerden gelecek olan vatandaşlarımızı bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz