BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

KANIMIZLA ORDUMUZUN YANINDAYIZ!
  • Ana Sayfa » HATAY
  • 14 Ekim 2019 - 17:04:45
KANIMIZLA ORDUMUZUN YANINDAYIZ!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), Türk Silahlı Kuvvetlerimizin düzenlediği Barış Pınarı Harekâtı’nda ihtiyaç duyulması halinde kullanılmak üzere Türk Kızılay’a kan bağışında bulundu. Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (HATMEK) Salonu’nda “Kan Ver Kahraman Ol, Bu Güce Sen de Destek Ol” sloganı altında başlatılan kampanyaya; Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, […]

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), Türk Silahlı Kuvvetlerimizin düzenlediği Barış Pınarı Harekâtı’nda ihtiyaç duyulması halinde kullanılmak üzere Türk Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (HATMEK) Salonu’nda “Kan Ver Kahraman Ol, Bu Güce Sen de Destek Ol” sloganı altında başlatılan kampanyaya;

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Nihat Tazearslan, Daire Başkanları, şube müdürleri ve personeller katılım göstererek ordumuz için kan bağışında bulundu.

KANIMIZLA ORDUMUZUN YANINDAYIZ”

Sınır ötesi bir operasyon gerçekleştiren ordumuza destek olmak için kan bağışında bulunduklarını ifade eden Başkan Savaş:

İnşallah hiçbir zaman ordumuza ve hiçbir vatandaşımıza kan ihtiyacı olmaz, ama insan sağlığı ne zaman insanların kana ihtiyacı olduğunu ve olacağını bilemeyiz. Bu nedenle bu iş için profesyonelce görev yapan, yıllardır Türkiye’mizin ve sınır ötesinde birçok ülkenin ihtiyacı olduğu zaman kan stoklarıyla onlara destek veren Kızılay’ımıza biz destek vermek istedik” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve bünyesi altında olan HATSU’nun personelleri Kızılay’ımıza kan bağışında bulunduğunu aktaran Başkan Savaş:

İstediğimiz herkes sağlıklı olması ve kimsenin kana ihtiyaç duyacak durumda olmaması” ifadelerine yer verdi.

Başkan Savaş, yapılan anlamlı kampanyadan ötürü Türk Kızılay’ına ve kan bağışında bulunan herkese teşekkür etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz