ÜLKEYİ DEMOKRATİK BİR TEMEL ÜSTÜNDE KURACAĞIZ!

ÜLKEYİ DEMOKRATİK BİR TEMEL ÜSTÜNDE KURACAĞIZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

KANIMIZLA ORDUMUZUN YANINDAYIZ!
  • Ana Sayfa » HATAY
  • 14 Ekim 2019 - 17:04:45
KANIMIZLA ORDUMUZUN YANINDAYIZ!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), Türk Silahlı Kuvvetlerimizin düzenlediği Barış Pınarı Harekâtı’nda ihtiyaç duyulması halinde kullanılmak üzere Türk Kızılay’a kan bağışında bulundu. Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (HATMEK) Salonu’nda “Kan Ver Kahraman Ol, Bu Güce Sen de Destek Ol” sloganı altında başlatılan kampanyaya; Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, […]

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), Türk Silahlı Kuvvetlerimizin düzenlediği Barış Pınarı Harekâtı’nda ihtiyaç duyulması halinde kullanılmak üzere Türk Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (HATMEK) Salonu’nda “Kan Ver Kahraman Ol, Bu Güce Sen de Destek Ol” sloganı altında başlatılan kampanyaya;

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Nihat Tazearslan, Daire Başkanları, şube müdürleri ve personeller katılım göstererek ordumuz için kan bağışında bulundu.

KANIMIZLA ORDUMUZUN YANINDAYIZ”

Sınır ötesi bir operasyon gerçekleştiren ordumuza destek olmak için kan bağışında bulunduklarını ifade eden Başkan Savaş:

İnşallah hiçbir zaman ordumuza ve hiçbir vatandaşımıza kan ihtiyacı olmaz, ama insan sağlığı ne zaman insanların kana ihtiyacı olduğunu ve olacağını bilemeyiz. Bu nedenle bu iş için profesyonelce görev yapan, yıllardır Türkiye’mizin ve sınır ötesinde birçok ülkenin ihtiyacı olduğu zaman kan stoklarıyla onlara destek veren Kızılay’ımıza biz destek vermek istedik” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve bünyesi altında olan HATSU’nun personelleri Kızılay’ımıza kan bağışında bulunduğunu aktaran Başkan Savaş:

İstediğimiz herkes sağlıklı olması ve kimsenin kana ihtiyaç duyacak durumda olmaması” ifadelerine yer verdi.

Başkan Savaş, yapılan anlamlı kampanyadan ötürü Türk Kızılay’ına ve kan bağışında bulunan herkese teşekkür etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz