CHP’Lİ TOKDEMİR:İVEDİKLİKLE ÜRETİCİLERİMİZİN SIRTINDAKİ AĞIR BORÇ YÜKÜNÜ ORTADAN KALDIRMAK ZORUNDAYIZ!

CHP’Lİ TOKDEMİR:İVEDİKLİKLE ÜRETİCİLERİMİZİN SIRTINDAKİ AĞIR BORÇ YÜKÜNÜ ORTADAN KALDIRMAK ZORUNDAYIZ!

EXPO İÇİN BORÇLANMA YETKİSİ OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ!

EXPO İÇİN BORÇLANMA YETKİSİ OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ!

BELEDİYEMİZLE İLGİLİ TÜM HİZMETLERİ DİJİTAL ORTAMDA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ!

BELEDİYEMİZLE İLGİLİ TÜM HİZMETLERİ DİJİTAL ORTAMDA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR ERKEN HAVLU ATTI!

ATAKAŞ HATAYSPOR ERKEN HAVLU ATTI!

HİKMET ÇİNÇİN:Afrin Zeytinyağının Türkiye’ye Getirilmemesi İçin Oda Olarak…

HİKMET ÇİNÇİN:Afrin Zeytinyağının Türkiye’ye Getirilmemesi İçin Oda Olarak…

İskenderun’da Belediye Meclis Üyeleri Aday Listeleri!
İskenderun’da Belediye Meclis Üyeleri Aday Listeleri!

İskenderun’da 31 Mart Yerel Seçimleri için hazırlanan belediye meclis üyeleri aday listeleri netleşti. Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile Demokrat Parti (DP)’nin İskenderun Belediye Meclisi Listeleri, oldukça yoğun bir çalışma sonucunda belirlendi. DEMOKRAT PARTİ İSKENDERUN İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday Listesinde şu isimler yer aldı; Sedat Bakır, Abdullah Şenöz, Zekai Emre, […]

İskenderun’da 31 Mart Yerel Seçimleri için hazırlanan belediye meclis üyeleri aday listeleri netleşti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile Demokrat Parti (DP)’nin İskenderun Belediye Meclisi Listelerioldukça yoğun bir çalışma sonucunda belirlendi.

DEMOKRAT PARTİ İSKENDERUN İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday Listesinde şu isimler yer aldı;

Sedat Bakır, Abdullah Şenöz, Zekai Emre, Şekip Abacı, Metin Satıcı, Mehmet Gürlek, Kemal Ağca, Aytuğ Okurlar, İbrahim Beyazlat, Enver Şanlı, Rüstem Karagözoğlu, Mehmet Altun, Cenin Gökalp, Mehmet Emin Sökmen, Mehmet Özdil, Bayram Yarar, Necip Dönmez, Mustafa Ekinci, Beyazıt Kırdar, Deniz Seküçoğlu, Fatih Atahan, Ahmet Tekbaş, Kadir Gülhan, İhsan Kara, Tamer Kocabaş, Süleyman Utku, Ahmet Has, Mahmut Aydeniz.

Kontenjan Adayları: İrfan Diler, Yusuf Göl ve Hasan Hüseyin Çelik.

AK PARTİ İSKENDERUN İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday Listesinde ise şu isimler yer aldı;

Bestami Bilgili, Adnan Mursaloğlu, Muharrem Dingil, Gül Nalcı, Mehmet Ünüvar, Mikail Yıldırım, İsa Sarraçoğlu, Emir Selim Yazar, Osman Günay, Halil Ayğan, Seçkin Yıldırımöz, Halil Güneş, Tayfun Boda, İbrahim Yavuz, Raşit Özyurt, Ahmet Bayırlı, Mehmet Bilgili, Vedat Cihangir, Hayri Deliveli, Orhan Muşluoğlu, Metin Çağlar, Müzeyyen Gürcü, Mehmet Ali Sezik, Fatih Yalçın, Bestami Gülsüren, Kerim Yaldız, Hasan Aykut Bolat, Esra Hasırcı.

Kontenjan adayları: Erdem Ünlüçetinkaya, Erdal Keleş, Mehmet Ali Dokuzoğlu.

CHP İSKENDERUN İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday Listesinde ise şu isimler yer aldı;

Bestami Kılınç, Kerem Özdemir, Yılmaz Öztürk, Murat Kayış, Cengiz Gürpınar, Bülent Kırmızıoğlu, Hanifi Karakuş, Ali Mutlu, Muhittin Kara, Arafat Tarhan, Abidin Güney, Bülent Şimşek, Sevda Orman, Ali Çıtanak, Murat Fatin Bereketoğlu, Mecit Boğusoğlu, Gülden Özdemir, Onur Ağca, Halil Şahin, Nurhayat Kılınç, Mehmet Yeşilmen, Arif Gökçe, Berfin Taylan, Günay Arslan.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz