MOTİVASYON OTOBÜSÜ HATAY’DA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU!

MOTİVASYON OTOBÜSÜ HATAY’DA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU!

CHP ANTAKYA’DAN 150 KİŞİLİK EKİPLE 10 BİN EV ZİYARETİ!

CHP ANTAKYA’DAN 150 KİŞİLİK EKİPLE 10 BİN EV ZİYARETİ!

HERKESİ AŞI KONUSUNDA DUYARLI OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ!

HERKESİ AŞI KONUSUNDA DUYARLI OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ!

HER TÜRLÜ HUKUKİ VE SOSYAL SORUMLULUKLARI YERİNE GETİRECEĞİZ!

HER TÜRLÜ HUKUKİ VE SOSYAL SORUMLULUKLARI YERİNE GETİRECEĞİZ!

Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivaline Davetlisiniz!

Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivaline Davetlisiniz!

İMYO’DA MEZUNİYET COŞKUSU!
İMYO’DA MEZUNİYET COŞKUSU!

Türkiye’nin en köklü yüksekokullarından biri olan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İskenderun Meslek Yüksekokulu (İMYO) öğrencileri, kep atma töreni için bir araya geldi. Öğrencilerin, velilerin ve protokolün katıldığı tören, Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi işbirliği ile verilen iftar ikramı ile son buldu. İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İskenderun Meslek Yüksekokulu Tepe Kampüsüne kurulan alan ve platformda gerçekleşen törene; İSTE Rektör […]

Türkiye’nin en köklü yüksekokullarından biri olan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İskenderun Meslek Yüksekokulu (İMYO) öğrencileri, kep atma töreni için bir araya geldi.

Öğrencilerin, velilerin ve protokolün katıldığı törenTürk Kızılay’ı İskenderun Şubesi işbirliği ile verilen iftar ikramı ile son buldu.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İskenderun Meslek Yüksekokulu Tepe Kampüsüne kurulan alan ve platformda gerçekleşen törene;

İSTE Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt AKTAŞ ve İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İskenderun Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Selçuk MISTIKOĞLU’nun ev sahipliğinde, Belen Kaymakamı Abdulaziz AYDIN, Arsuz Kaymakamı Musa SARI ile akademisyenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İskenderun Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Selçuk MISTIKOĞLU törendeki konuşmasında;

Şuan karşınızda olmaktan çok mutluyum, hepiniz hoş geldiniz. Bugün karşımda seçilmiş bir kitle var ve ben bu kitleye hitap etmekten onur duyuyorum. Neden seçilmiş diyorum? Çünkü Türk sanayisinin Türk çalışma ekolünün gerçekten ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü sizler oluşturuyorsunuz. Dolayısıyla sektörde şansınız çok yüksek. Tabi ki bu şansınızı daha da artırmak için yapmanız gereken küçük dokunuşlar var. Bu dokunuşlar; çalışkan olmak, mesleğinizi sevmek ve her daim ileriye götürmenin çabasında olmaktır. Bütün bunları yan yana koyduğunuzda başarının anahtarını cebinize koymuşsunuz demektir.

Değerli velilerimiz sizler de çocuklarınızla övünebilirsiniz, çünkü çok iyi bir eğitim aldılar. Ben buradan tüm hocalarıma ve öğrencilerime teşekkür ediyorum. Her an yanınızda ve destekçiniz olduğumuzu lütfen unutmayın diyerek tüm davetlileri selamladı.

Ardından İMYO’daki her bölüm alfabetik sırayla, bölümlerinin hocaları eşliğinde sahneye başarı belgelerini almak için davet edildiBelgeleri takdim etmek içinİSTE RektörYardımcısı Prof. Dr. Mevlüt AKTAŞ ile Arsuz ve Belen Kaymakamları, İMYO Müdürü Selçuk MISTIKOĞLU ile bölümlerin hocaları sahnede hazır bulundu.

Belge takdiminin sona ermesi ardından bütün öğrenciler alanda toplanarak, heyecan ve mutlulukla geri sayıp keplerini gökyüzüne attılar. Keplerini atan öğrenciler sevinç ve gururlarını alanda bulunan velileriyle paylaştı.

Kep atma töreni sonrasında alanda bulunan tüm davetlilere, Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi işbirliği ile hazırlanmış olan iftar yemeği ikram edildi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz