Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

HAYDİ ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASINA!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 19 Nisan 2021 - 12:46:03
HAYDİ ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASINA!

Defne Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklarımızın Online olarak katılım sağlayabileceği Satranç Turnuvası düzenleyeceğini bildirdi. Yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz “Defne Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası” Covid-19 önlemleri kapsamında, sağlık tedbirleri nedeni ile Online olarak yapılacaktır. Defne Belediyesi 23 Nisan […]

Defne Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklarımızın Online olarak katılım sağlayabileceği Satranç Turnuvası düzenleyeceğini bildirdi.

Yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:

“Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz “Defne Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası” Covid-19 önlemleri kapsamında, sağlık tedbirleri nedeni ile Online olarak yapılacaktır.

Defne Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayramı Online Satranç Turnuvası 24 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 15.00’te 10 farklı kategoride yapılacaktır.

Yarışma ile ilgili ayrıntılar yarışma yönergesinde yer almaktadır.

Yarşmada yarışabilmek için öncelikle chess.com kullanıcı adının alınması gerekir.

Daha önce kullanıcı adı olanların tekrar almalarına gerek yoktur. Daha sonra yarışacakları kategoriye kayıt yaptırmaları gerekir. Kayıt sırasında kullanıcı adının doğru bir şekilde girilmesi önemlidir. Kayıt sırasında girilen kullanıcı adından farklı bir kullanıcı adı ile yarışmak mümkün değildir. Bu durumla ilgili yaşanacak hak kayplarından sporcunun kendisi sorumludur.

Kayıt işlemini tamamlayan sporular kayıt sırasında belirtikleri kullanıcı adları ile kayıt yaptırdıkları kategorinin kulüp kayıt linkinden kulübe üyelik daveti gönderip kulüp yetkilsi tarafından kulübe kabul edilmelerini bekleyeceklerdir.

Kulübe kabul edilen sporcular yarışma günü yarışmanın başlama saatine bir saat kaladan itibaren yarışacakları kulüp yarışma linkindeki katıl butonuna tıklayarak yarışmanın başlamasını beleyeceklerdir.

Katıl butonu 24 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 14.00’ten itibaren aktif hale gelecektir.

Turnuvaya kaydınızı www.hatay.tsf.org.tr adresinden yapabilirsiniz.”

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz