AK Parti Hatay, İstişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda Hatay’a dair hizmet, yatırım ve projeler değerlendirildi.

İL TEŞKİLATINDA BULUŞTULAR

AK Parti Hatay il Teşkilatında gerçekleşen toplantıya;

AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi ve Sabahat Özgürsoy Çelik, AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, AK Parti ilçe belediye Başkanları, AK Parti Hatay Gençlik ve Kadın kolları iştirak etti.

AK BELEDİYECİLİK; HER ZAMAN GELECEĞE MİRAS KALACAK

Toplantıda konuşan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu:

AK Belediyecilik; Her Zaman Geleceğe Miras Kalacak Yatırımları Hayata Geçirmeyi ve Her Daim Halkımıza Hizmet Noktasında Projeler Üretmeyi Hedeflemekte, İnsanımızın Gönül Eşiğinin Turabı Olmayı Şiar Edinmektedir.

İLK GÜNKÜ AŞKLA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK

AK Parti’nin Belediyecilik Anlayışının Temelinde Şeffaflık, Hesap verilebilirlik, HalkaHizmet, Gönüllere Dokunmak, GönülKöprüleri Kurmak, Samimiyet ve Tevazu Sahibi Olmak Vardır. AK Belediyeciliğe Emanet Edilen Şehirlerimizi İnşa, İhya ve İmar Etmek, Mamur Kılmak, Geleceğe Güvenle Taşımak İçin Dur Durak Bilmeksizin İlk Günkü Aşkla Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

HATAY HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman:

Yeni dönemde birimiz hepimiz, hepimiz birimiz diyerek Hatay’ımız için daha çok çalışacağız. Milletimizden aldığımız güç ve ilhamla, Kardeşlik ve Birlik içinde Hatay’ımız için daha çok çalışacağız. Seçimden seçime değil her zaman milletimizin emrindeyiz. Hatay Her şeyin En İyisine layıktır.”Dedi.