HAS TURİZM YİNE FARKINI GÖSTERDİ!

HAS TURİZM YİNE FARKINI GÖSTERDİ!

KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN ÇOK SAYIDA ÇALIŞMAYI AK PARTİ YAPTI!

KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN ÇOK SAYIDA ÇALIŞMAYI AK PARTİ YAPTI!

CHP HATAY İL KADIN KOLLARI:KADIN CİNAYETLERİ POLİTİKTİR!

CHP HATAY İL KADIN KOLLARI:KADIN CİNAYETLERİ POLİTİKTİR!

DEFNE BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ TEMİZLİK HİZMETİ!

DEFNE BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ TEMİZLİK HİZMETİ!

ÖĞRETMENLERİN YÜZDE 83 Ü YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA YAŞIYOR!

ÖĞRETMENLERİN YÜZDE 83 Ü YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA YAŞIYOR!

HATAY BİZİM GAZETE 12 YAŞINDA!
  • Ana Sayfa » HATAY
  • 10 Ağustos 2020 - 17:47:31
HATAY BİZİM GAZETE 12 YAŞINDA!

Sevgi ve Hoșgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” Șiarıyla, 10 Ağustos 2009 da İnternet Gazetesi (Haber Portalı) Olarak Hatay’da Yayın Hayatına Bașlayan ‘BİZİM GAZETE’ 12. Yayın Yılına Girmenin Mutluluğunu Yașıyor. Bizim Gazete (www.gazetebizim.com) İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mithat Öztürk, gazetenin kuruluș yıldönümüyle ilgili yazılı bir açıklamada bulundu. Öztürk,açıklamasında şu görüşleri paylaştı: ”Sevgi ve Hoşgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” […]

Sevgi ve Hoșgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” Șiarıyla, 10 Ağustos 2009 da İnternet Gazetesi (Haber Portalı) Olarak Hatay’da Yayın Hayatına Bașlayan ‘BİZİM GAZETE’ 12. Yayın Yılına Girmenin Mutluluğunu Yașıyor.

Bizim Gazete (www.gazetebizim.com) İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mithat Öztürk, gazetenin kuruluș yıldönümüyle ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

Öztürk,açıklamasında şu görüşleri paylaştı:

Sevgi ve Hoşgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” Şiarıyla, 10 Ağustos 2009 da İnternet Gazetesi (Haber Portalı) Olarak Yayın Hayatına Geçtiğimiz O Günden Bu Yana; 11 yıllık yayın hayatını geride bırakmanın sevincini, coşkusunu, heyecanını ve onurunu siz değerli okuyucularımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sevgili okuyucularımız, dostlarımız!

Mutluyuz, gururluyuz, 12 yaşındayız!

Gazetemiz ve sizlerin de gazetesi olan BİZİM GAZETE (www.gazetebizim.com) tam olarak 11. yayın yılını geride bıraktı.

Çok zor geçen 11 yılın ardından baktığımızda on binlerce dost ve okuyucu kazandığımızın sevincini de yașıyoruz.

Gazetecilik zor ve meşakkatli  bir meslek.

Hele bu Pandemi kıskacında sosyo-ekonomik olarak zaten ağır şartlar içerisindeyiz..Bir de bu iși alnınızın akıyla,objektif ve dürüst olarak yapıyorsanız, ișiniz daha da zor.

Ama çok șükür diyoruz, hiç kimse arkamızdan konușamaz, hakkımızda olumsuz bir kelime söyleyemez, adımızın herhangi bir șaibeye, șantaja, ranta bulaștığını iddia edemez.

Ne candaș, ne yandaș, ne de besleme basın olduk!Olmayacağız da!

Biz ișimizi objektif, basın etiği hukuku içinde,halktan ve doğrudan taraf, dürüst yaptığımızı iddia ediyoruz ve bu konuda da her zaman alnımız ak, bașımız dik olarak yolumuza devam edeceğiz.

Gazetemizle her zaman objektif habercilik kriterleri içinde okuyucumuza ulașmaya çalıștık.

Tek üstünde durduğumuz ve hassasiyet gösterdiğimiz taraf,habercilikte; ”Herkesin İșiten Kulağı,Gören Gözü ve Hisseden Yüreği Olmak”. Okuyucularımıza her kesimden HABER paylașmak ve HABER sunmaktır.

Her kesimden okuyucu kazandık. Belirli bir zümrenin, belirli bir cemaatin ya da yalnızca bir kesimin gazetesi olmadık. Birilerine sırtımızı dayayarak bu iși yürütmedik.

Bizlerin arkasında sadece siz değerli okuyucularımızın, dostlarımızın ilgisi,inancı ve güveni  var.

Göstermiș olduğunuz ilgiye ve güvene,yayın ailemiz adına teșekkür ediyorum.Sağlıkla,huzurla ve başarılarla dolu nice yıllara hep birlikte.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz