2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

Güler:Hatay’ı Hak Ettiği Yere ve Değere Ulaştıracağız.
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 17 Aralık 2018 - 01:11:57
Güler:Hatay’ı Hak Ettiği Yere ve Değere Ulaştıracağız.

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, Yayladağı ilçesinde Türk bayraklarıyla karşılandı. Seçim çalışmaları kapsamında Yayladağı’na giden Güler, ilçe girişinde ellerinde Türk bayraklı gençlerce karşılandı. Aracından inerek gençlerle sohbet etti, Türk bayrağını öptü. Yayladağı Belediyesi önünde davul zurna eşliğinde vatandaşlarca karşılanan Güler, belediye binasındaki konuşmasında siyasi çalışmalarını Hatay sevdası üzerine inşa ettiğini kaydetti. Kendilerini motive eden […]

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, Yayladağı ilçesinde Türk bayraklarıyla karşılandı.

Seçim çalışmaları kapsamında Yayladağı’na giden Güler, ilçe girişinde ellerinde Türk bayraklı gençlerce karşılandı. Aracından inerek gençlerle sohbet etti, Türk bayrağını öptü.

Yayladağı Belediyesi önünde davul zurna eşliğinde vatandaşlarca karşılanan Güler, belediye binasındaki konuşmasında siyasi çalışmalarını Hatay sevdası üzerine inşa ettiğini kaydetti.

Kendilerini motive eden en önemli duygunun Hatay’a olan aşk ve muhabbetleri olduğunu vurgulayan Güler, şunları söyledi:

“Hatay kadim bir şehir, keza Yayladağı bizlere ata yadigarı, kadim bir ilçe. Kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına kadar Hatay neredeyse insanlik tarihi kadar eski, kadim bir şehir. Her şeyiyle örnek bir şehir olan Hatay, Büyükşehir Belediyeciliği açısından talihsizlik yaşayan bir şehir.

Üzüldüğümüz tek nokta, Gaziantep ve Kahramanmaraş ile kıyasladığımızda Hatay, belediyecilik anlamında sınıfta kalan bir şehir.

Bizler milletimizle el ele verip şehrimizin bu makus talihini değiştirecek, Hatayımızı inşallah hak ettiği yere ve değere ulaştıracağız.”Biz bir yola sıcak asfalt döktüğümüzde 3 ay sonra kepçe gelip tekrar kazmayacak.”Her şeyi ben bilirim’ diyen bir belediyecilik mantığıyla devletimizin imkanları çarçur ediliyor. Mahallelerine hizmet isteyen muhtarlarımıza, ‘ne kadar oy, o kadar hizmet’ mantığıyla yaklaşan mevcut zihniyeti ortadan kaldıracak, ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ mantığını hakim kılacağız. Ben halkımızın ferasetine güveniyorum. Bizler kavga etmeye, eleştirmeye değil, Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, vallahi sevmeye, sadece sevmeye geldik.” İfadelerini kullandı.

Güler, ilçe ziyaretleri kapsamında Yayladağı Kaymakamı Ömer Faruk Yüce’yi de makamında ziyaret etti. Esnaf, Şöforler ve Ziraat Odalarını da ziyaret eden Güler, çarşı esnafıyla bir araya gelip vatandaşlarla sohbet etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz