YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

GÜLER:1 MİLYAR 650 MİLYON PARA NEREDE?
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 21 Ocak 2019 - 01:14:34
GÜLER:1 MİLYAR 650 MİLYON PARA NEREDE?

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, dün Antakya şoför esnafıyla düzenlediği toplantıda çarpıcı konulara değindi. Büyükşehir olan diğer illerin üst lige çıktıklarını ifade eden Güler, Hatay’ın belediyecilik anlamında küme düştüğünü söyledi. Hatay Büyükşehir belediyesinin plansız, programsız bir şekilde topu taca atma anlayışıyla yönetildiğini iddia eden Güler, sözlerine şöyle devam etti: ”K. Maraş’ta, Ş.Urfa’da, […]

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, dün Antakya şoför esnafıyla düzenlediği toplantıda çarpıcı konulara değindi.

Büyükşehir olan diğer illerin üst lige çıktıklarını ifade eden Güler, Hatay’ın belediyecilik anlamında küme düştüğünü söyledi.

Hatay Büyükşehir belediyesinin plansız, programsız bir şekilde topu taca atma anlayışıyla yönetildiğini iddia eden Güler, sözlerine şöyle devam etti:

”K. Maraş’ta, Ş.Urfa’da, G.Antep’te olan bizde neden olmuyor?

Biz diğer büyükşehirler gibi üst lige çıkamadık küme düştük ! Peki, neden?
K.Maraş’ta olan bizde neden olmuyor?
Ş.Urfa’da olan bizde neden olmuyor?
G.Antep’te olan bizde neden olmuyor?
K.Maraş devletten daha fazla ödenek mi alıyor? Aksine Hatay K.Maraş’tan çok daha fazla ödenek alıyor. O halde sorun nedir?
Ş. URFA’NIN, MARAŞ’IN, HATAY’DAN DAHA GÜZEL NELERİ VAR?
Ş. Urfa’nın bizden (Hatay) daha fazla güzel olmasına sebep olacak neyi var? Coğrafi olarak Ş. Urfa’da ne var? Ya da K. Maraş’ta bizim memleketimizden daha güzel ne var? Ş. Urfa’lılar, K. Maraş’lılar daha güzel bir şehirde yaşamayı hak ediyorlar da biz Hatay’lılar mı hak etmiyoruz?”Dedi.

1 MİLYAR 650 MİLYON PARA NEREDE?

Bugünkü büyükşehir yönetimi “çalıştırmıyorlar, engelliyorlar” diye bir türkü tutturmuşlar, bir borçlanma şarkısı söylüyorlar diyen Güler;

”Bu milletin aklıyla alay etmeye kimsenin hakkı yoktur. Öyle bir şey olmadı ama hadi diyelim ki biz borçlanmaların tamamına karşı çıktık. Hatay Büyükşehir belediyesinin 2018 bütçesi 1 milyar 650 milyon liradır. Bu para nerede?

Diğer büyükşehirlerde yapılan Hatay’da neden yapılamıyor diye sorduk ya; büyükşehir belediyesi 14+1 kişilik minibüse günlük 780 TL. artı KDV olmak üzere ayda 27.612 TL. kira ödüyor. Başka da bir şey söylememe gerek yok ! Bu millet bunun hesabını 31 Mart’ta mutlaka soracaktır!”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz