BAŞKAN HACIOĞLU:HATSU ÇALIŞMALARI HIZLANDIRSIN!

BAŞKAN HACIOĞLU:HATSU ÇALIŞMALARI HIZLANDIRSIN!

KAYA:BEKLENTİMİZ SINAVIN İPTALİ!

KAYA:BEKLENTİMİZ SINAVIN İPTALİ!

GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI SAMANDAĞLILARA FUTBOL ZİYAFETİ YAŞATIYOR!

GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI SAMANDAĞLILARA FUTBOL ZİYAFETİ YAŞATIYOR!

BAŞKAN SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!

BAŞKAN SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!

ÇÖP KOKUSUNDAN RAHATSIZ OLUYORUZ!

ÇÖP KOKUSUNDAN RAHATSIZ OLUYORUZ!

FESTTOGETHER 2020 DEFNE’DE GERÇEKLEŞECEK!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 5 Ekim 2019 - 11:56:58
FESTTOGETHER 2020 DEFNE’DE GERÇEKLEŞECEK!

Ünlü ve sevilen oyuncu Mert Fırat, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’i ziyaret etti. Defne Belediyesi Harbiye Ana Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarette Mert Fırat’a Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, İstanbul Bilgi Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Itır Erhart ve Defne Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti. Başkan Güzel ve ekibi tarafından oldukça sıcak […]

Ünlü ve sevilen oyuncu Mert Fırat, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’i ziyaret etti.

Defne Belediyesi Harbiye Ana Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarette Mert Fırat’a Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, İstanbul Bilgi Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Itır Erhart ve Defne Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Başkan Güzel ve ekibi tarafından oldukça sıcak karşılanan oyuncu ve aynı zamanda BM İyi Niyet Elçisi Mert Fırat, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’e Türkiye’nin ilk sürdürülebilir müzik festivali FestTogether’ın 2020’de yapılacak Hatay ayağı ile ilgili bilgi verdi.

FESTTOGETHER 2020 HATAY’DA GERÇEKLEŞECEK

Atso, Alikev ve Mert Fırat öncülüğünde, Defne Belediyesinin de paydaşı olduğu “FestTogether 2020” Defne Atatürk Stadında gerçekleşecek.

Ülke genelinde düzenlenen ve arkasında ciddi derecede atık bırakan festivallere karşı ‘Müzik Festivalinde Sıfır Atık Seviyesini Yakalamak’ amacıyla düzenlenecek olan FestTogether’da tüm atıklar dönüştürülerek ‘Sıfır Atık’ seviyesi hedeflenecek.

FESTTOGETHER’ın en önemli amacı müziğin birleştirici gücünü kullanarak ekolojik bilinci yükseltmek. Hedefler ise Sıfır atık seviyesini yakalamak; Geri dönüşümü ön plana çıkarmak; Küresel ısınmaya neden olan karbon ayak izini düşürmek; Sürdürülebilirlik konusuna dikkat çekip farkındalık yaratmak.

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, böyle güzel ve anlamlı bir projeye destek vermenin kendilerini mutlu ettiğini dile getirerek: “Ali İsmail Korkmaz Vakfı, İstanbul Bilgi Üniv. Prof Itır Erhart ve kıymetlı oyuncu Mert Fırat işbirliğiyle; Defne Atatürk Stadımızda yapılacak olan “Festtogether 2020 Hatay’’ organizasyonunun paydaşı olmaktan ötürü gururluyuz. Emeği geçenlere teşekkür ediyor, nice ortak projelerde buluşmayı ümit ediyoruz.” sözlerine yer verdi.

Başkan Güzel, herkesin beğenerek izlediği oyuncu Mert Fırat’ı Defne Belediyesinde ağırlamış olmaktan ötürü ayrıca gurur duyduklarını belirterek;

Kendi memleketimizden böylesine sevilen, beğeni toplayan, oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip bir sanatçı çıkarmış olmamız gurur verici. Değerli Hemşehrimiz, Sevgili Mert Fırat’a nazik ziyareti için teşekkür ediyor, kariyerinde ve sanat hayatında başarılar diliyorum.” dedi.

Yeni görevinde Başkan Güzel’i kutlayarak başarılar dileyen Oyuncu Mert Fırat; misafirperverliklerinden ötürü Başkan Güzel ve ekibine gönülden teşekkür etti.

Ziyaret sonrasında Başkan Güzel, FestTogether 2020’nin yapılacağı Defne Atatürk Stadı’nı gezdirdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz