ATAKAŞ HATAYSPOR LİGİN İLK MAÇINDA…

ATAKAŞ HATAYSPOR LİGİN İLK MAÇINDA…

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

EŞİTSİZLİĞİNİN DERHAL ÇÖZÜLMESİ KAMU VİCDANINI RAHATLATACAKTIR!
  • Ana Sayfa » GENEL
  • 3 Haziran 2018 - 20:58:53
EŞİTSİZLİĞİNİN DERHAL ÇÖZÜLMESİ KAMU VİCDANINI RAHATLATACAKTIR!

Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu (HAKSEN) Hatay İl Başkanı Ahmet Yaslı, Hükumetin bazı memurların ek göstergelerini yükseltmesini olumlu bulduklarını ama, diğer memurlar için de eşitliğin sağlanması gerektiğini ifade etti.  HAKSEN Hatay İl Başkanı Ahmet Yaslı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ”Sendikalar Memurun haklarını korumak için kurulur. Haksen Konfederasyonuna Bağı Haksen Hatay İl Başkanlığı olarak memurun Sosyal: […]

Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu (HAKSEN) Hatay İl Başkanı Ahmet YaslıHükumetin bazı memurların ek göstergelerini yükseltmesini olumlu bulduklarını ama, diğer memurlar için de eşitliğin sağlanması gerektiğini ifade etti. 

HAKSEN Hatay İl Başkanı Ahmet Yaslı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

1ahh”Sendikalar Memurun haklarını korumak için kurulur. Haksen Konfederasyonuna Bağı Haksen Hatay İl Başkanlığı olarak memurun Sosyal: Ekonomik Ve Mesleki Haklarını korumak birinci önceliğimizdir.

Kurumlar arasında Eşitliğin sağlanması Siyasi iradenin en temel görevidir.

Bazı Kurumlarda öğretmenlere,  .Polislere, Hemşirelere ve Din Görevlilerine 3000 den 3600 ve 4800 Ek göstergeye yükseltilmesini olumlu buluyoruz. Ancak Genel İdari Hizmetleri Sınıfında bulunan Maliye Bakanlığı bağlı kuruluşlar ve Gelir İdaresine bağlı kuruluşlar ve Vergi Dairesi Müdürlüğüne çalışan Memur; Gelir Uzman Yrd. Ve Gelir Uzmanları ve Adalet Bakanlığa Çalışanları,  Teknik Hizmetlere sınıfı çalışanları Sağlık Hizmetler sınıfına bağlı Çalışanları ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı kuruluş ve müdürlüğü çalışanları ve Diğer Hizmet Sınıfları ve kurum ile Müdürlüklerin Çalışanların 3600 EK gösterge sorunu çözülmesi gerekmektedir.

Haksen Sendikası olarak 3600 Ek Gösterge sorununun mutlaka biran önce çözülmesini talep ediyoruz. Bazı Siyasi partilerin Secim Beyannamelerine 3600 EK göstergenin çözülmesi konusunu deki  beyanını  önemsiyoruz.

Bu vesileyle Kurumlar Arası ve memurlar arasında 3600 Ek gösterge EŞİTSİZLİĞİNİN DERHAL ÇÖZÜLMESİ KAMU VİCDANINI RAHATLATACAKTIR.

Haksen HATAY il Başkanlığı olarak 3600 EK Gösterge MEMURLAR ARASINDA EŞİTLİĞİN sağlanmasına kadar konunun takipçisiyiz.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz