2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

ERYILMAZ:Samandağ Yerel Hizmetler Noktasında Hak Ettiği Yerde Değil!
ERYILMAZ:Samandağ Yerel Hizmetler Noktasında Hak Ettiği Yerde Değil!

24. Dönem CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, önümüzdeki yıl Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde CHP ‘den Samandağ Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı. Eryılmaz’ın adaylık açıklamasına; CHP Samandağ İlçe Başkanı Turgay Abacı.yönetim kurulu üyeleri, CHP Samandağ İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Kimyonşan, CHP Hatay Eski Milletvekili Hasan Akgöl ve […]

24. Dönem CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, önümüzdeki yıl Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde CHP ‘den Samandağ Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Eryılmaz’ın adaylık açıklamasına; CHP Samandağ İlçe Başkanı Turgay Abacı.yönetim kurulu üyeleri, CHP Samandağ İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Kimyonşan, CHP Hatay Eski Milletvekili Hasan Akgöl ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Hiçbir mevki veya makam peşinde olmadığını ilçenin sorunlarına sesiz kalmamak için aday olduğunu söyleyen Eryılmaz, ilçe parti binasında düzenlediği basın toplantısında gazetecilere yaptığı açıklamada:

“Samandağ  yerel hizmetler noktasında hak ettiği yerde değil.Bizim de halkımıza ve çocuklarımıza olan vicdani ve ahlaki sorumluluklarımız gereği, bize her gün ifade edilen bu sorunlara, bu eksikliklere, bu ihmallere sırtımızı dönüp hayatımızı hiç birşey yokmuş gibi sürdürmemiz beklenmemeli elbette. Bizler de mevcut yönetimin bu sorunları çözebilme yetisini kaybettiğine dolayısıyla değişmesi gerektiğine inanıyoruz.

Ben Samandağ  halkına söz veriyorum. şeffaf bir şekilde yöneteceğim.Hesap verebilir bir yönetelim sunacağım . Belediyeye akan paralarını nereye harcandığını halka hesap vereceğim.”Dedi.

“ÜNİVERSİTEDE OKUYAN MADDİ DURUMU ZAYIF OLAN BÜTÜN ÖĞRENCİLERE BURS SAĞLAMA SÖZÜ VERİYORUM”

 

Eryılmaz,konuşmasına devamla:

”Bir tanıtım ajansına kurmaya  ihtiyacı var. İlçemizin İstihdam yaratacak  projelere ihtiyacımız var . Bir çok arkadaşımız işsiz.  Gençlere sahip çıkmak boynumuzun borcu arkadaşlar. Biz bu gençlere sahip çıkmak zorundayız. 

İşadamlarımız var biz bunları buraya davet edeceğiz. Yatırım yapmaları için teşvik edeceğiz. Samandağ’da güvenle yürüyebileceğimiz caddelerimiz  parklarda rahat nefes alanlar yaratmamız  lazım.Samandağ’da bir taziye salonumuz bile yok. Sokaklarda çadır kurup  ilkel yöntemlerle taziye yeri kuruyoruz.

Ben buradan söz veriyorum Her mahalleye güzel modern taziye salonu vaat ediyorum.Bunu acilen yapılması gerekiyor. 

Üniversitede okuyan maddi durumu zayıf olan bütün öğrencilere burs sağlama sözü veriyorum. Çok ciddi projelerimiz var. Burada anlatmaya gerek yok bu işin ehli olan insanlarla konuşacağız Samandağ’ın geleceğini. Onun için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Eğer partimiz bizi bu göreve layık görürse biz en iyi şekilde hizmet edip hak ettiği yere getireceğiz  Bu İlçenin hakkettiği hizmeti alabilmesi için sizin desteğinize ihtiyacımız var arkadaşlar.’‘Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz