YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

ERYILMAZ’DAN İşçilere:Asla Böyle Bir Şey Yok!
ERYILMAZ’DAN İşçilere:Asla Böyle Bir Şey Yok!

CHP Samandağ Belediye Başkan Adayı Refik Eryılmaz, DİSK Genel – İş Sendikasının organize ettiği toplantıda Samandağ Belediye İşçileriyle bir araya geldi. Yeni Çarşı toplantı salonda dün gerçekleşen toplantıya, sendika yöneticileri ve belediye çalışanları katıldı. Toplantıda işçilere hitap eden Eryılmaz, işçilere asılsız dedikodulara inanmamasını söyledi. Eryılmaz, konuşmasında seçildiği takdirde Belediye çalışanlarının bazılarının işten çıkarılacağı gibi asılsız dedikoduların kasıtlı çıkarıldığını, […]

CHP Samandağ Belediye Başkan Adayı Refik Eryılmaz, DİSK Genel – İş Sendikasının organize ettiği toplantıda Samandağ Belediye İşçileriyle bir araya geldi.

Yeni Çarşı toplantı salonda dün gerçekleşen toplantıya, sendika yöneticileri ve belediye çalışanları katıldı.

Toplantıda işçilere hitap eden Eryılmaz, işçilere asılsız dedikodulara inanmamasını söyledi.

Eryılmaz, konuşmasında seçildiği takdirde Belediye çalışanlarının bazılarının işten çıkarılacağı gibi asılsız dedikoduların kasıtlı çıkarıldığını, birilerinden öç almak veya hesap sormak için aday olmadığını, bu memlekete hizmet etmek için aday olduğunu belirti.

Eryılmaz:

“ 4 yıl milletvekilliğim süresince herkesin vekili olmaya çalıştım. Emekçi bir aileden geldim emeğin ne olduğunu, zorluğun ne olduğunu en az sizin kadar biliyorum. Sizin gibi emekçiyim, emekçinin halinden de anlarım.Bizim tek derdimiz var o da Samandağ.

Bu ilçede bir sıkıntı yaşanıyorsa bunu hepimiz yaşıyoruz. Trafikle, yeşil alanla, otopark ve diğer alanlarla ilgili sıkıntı varsa bunu hep birlikte yaşıyoruz.

Ve bu sorunları  hep birlikte çözmeye çalışacağız. Siz bu belediyenin emekçileri olarak sizin de göreviniz size verilen, tebliğ edilen görevi en iyi şekilde yerine getirmektir.

Siz kutsal bir görevi yerine getiriyorsunuz. Sizlerden şunu isteyebilirim önce işinizi seveceksiniz. Memleketinizi seveceksiniz ondan sonra zaten işinizi layıkıyla yerine getirmiş olursunuz.

Sadece sizin değil 7’den 70’e herkesin bu ülkeye bu topluma karşı sorumluluğu olduğunu düşünüyorum. Belediye Başkanı olduğum takdirde birilerini işten çıkaracak, birilerini cezalandıracak, birilerinden hesap soracak gibi söylemler asılsızdır. Asla böyle bir şey yok.

Sadece şunun takipçisi olacağım her arkadaşımız üstlendiği görevi yerine getirecek ve hakkı, hukuku neyse ona hepimiz birlikte saygı göstereceğiz.

Biz hep işçilerin hak arama mücadelesinde yanlarında olduk. Böyle bir gelenekten gelmiş biri olarak, kardeşiniz memleketli olarak kendi hemşehrilerime haksızlık yapabilir miyim?

Dolayısıyla bu konuda müsterih olmanızı rica ediyorum. Bu seçim sürecinde insanlarımızın siyasi görüşlerine ve tercihlerine saygılıyız.

Seçimden sonra seçilirsek sizlerle daha sık bir araya geleceğiz. Belediyenin daha sistematik bir şekilde vatandaşlarımızın sorunlarını çözmesi için bir organizasyon yapması zorunluluğu ortaya çıkıyor benim dışarıdan gördüğüm bu.

Bunları oturup uzun uzun konuşacağız. Samandağ’ın ciddi sorunları var bu sorunların çözümü olduğunu da biliyoruz. Güzel şeyler yapmaya çalışacağız. Sizden ricam dedikodulara ve spekülasyonlara itibar etmeyiniz.” Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz