ÜRETİM ZİNCİRİNE DARBE!

ÜRETİM ZİNCİRİNE DARBE!

YARIYIL TATİLİ,AİLECE KALİTELİ ZAMAN GEÇİRMEK…

YARIYIL TATİLİ,AİLECE KALİTELİ ZAMAN GEÇİRMEK…

HATAY HALKI YANILTILMAK İSTENİYOR!

HATAY HALKI YANILTILMAK İSTENİYOR!

ATAKAŞ HATAYSPOR YİNE ŞAŞIRTTI!

ATAKAŞ HATAYSPOR YİNE ŞAŞIRTTI!

ANTAKYA İÇİN PROJELERİ KONUŞTULAR!

ANTAKYA İÇİN PROJELERİ KONUŞTULAR!

ELEKTRİK KESİNTİLERİNE DERHAL SON VERİLSİN!
ELEKTRİK KESİNTİLERİNE DERHAL SON VERİLSİN!

CHP Defne İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız,yaptığı açıklamada: “Son günlerde artan Defne ilçemizdeki  ELEKTRİK kesintilerine karşı sorumluları göreve davet ediyoruz.”dedi. Parlakyıldız,konuya ilişkin açıklamaya devamla şunları söyledi: “Yıllar yılı ilçemizin müzmin sorununa dönüşen Elektrik kesintileri son günlerde daha da artarak halkımızın tahammül sınırlarına dayanmıştır. Doğalgaz hizmetini halkımızla buluşturmakla böbürlenen resmi kurum yetkililerinin, Kombilerin elektriksiz çalışmayacağını hatırlamaya ihtiyaçlarının […]

CHP Defne İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız,yaptığı açıklamada:

“Son günlerde artan Defne ilçemizdeki  ELEKTRİK kesintilerine karşı sorumluları göreve davet ediyoruz.”dedi.

Parlakyıldız,konuya ilişkin açıklamaya devamla şunları söyledi:

Yıllar yılı ilçemizin müzmin sorununa dönüşen Elektrik kesintileri son günlerde daha da artarak halkımızın tahammül sınırlarına dayanmıştır.

Doğalgaz hizmetini halkımızla buluşturmakla böbürlenen resmi kurum yetkililerinin, Kombilerin elektriksiz çalışmayacağını hatırlamaya ihtiyaçlarının olduğunu görüyüruz.

İlçe halkımızın büyük bir kısmının ısınmak için ihtitaç duyduğu Elektrik enerjisinin, yılın en çetin ve soğuk kış aylarında dahi sağlıklı verilmemesi, günümüz şartlarında izahı mümkün olmayan bir ihmalin sonucu gibi ortada durmaktadır.

Uzun süreli kesintilerin yarattığı ısınma sorunu ile birlikte, özellikle çocuklarımızın sağlığı tehlikeye girmekte, elektronik ortamda almaya ihtiyaç duydukları eğitim aksamaktadır.
İşletmelerimiz ve çalışanlarımız iş görememekte, ekonomimiz bu sebeple ciddi zararlara uğramaktadır.Arızalanarak kullanım dışı kalan cihazların halkımıza verdiği maddi zararı da düşündüğümüzde bu sorunun ne denli önemli olduğunu yetkililerinde görmesini istiyoruz.

Bitmek tükenmek bilmeyen kesintilerin bir son bulması için Defne Halkı adına yeter diyoruz ve yetkilileri göreve davet ediyoruz.“dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz