2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

Durmak Yok Yola Devam Diyoruz!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 3 Haziran 2018 - 20:00:36
Durmak Yok Yola Devam Diyoruz!

AK Parti Hatay İl Teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen sahur programıyla devam etti. Bu kapsamda AK Parti Hatay Milletvekili adayları, Ak Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler’in ev sahipliğinde  sahur programında partililerle bir araya geldi.  AK Parti Hatay İl Başkanlığı’nın düzenlediği sahur programına, AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alparslan, AK […]

AK Parti Hatay İl Teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen sahur programıyla devam etti.

Bu kapsamda AK Parti Hatay Milletvekili adayları, Ak Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler’in ev sahipliğinde  sahur programında partililerle bir araya geldi. 

AK Parti Hatay İl Başkanlığı’nın düzenlediği sahur programına, AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alparslan, AK Parti Hatay Milletvekili adayları Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi, Sabahat Özgürsoy Çelik, Kudret Artan, Cengiz Yıldız, Cemile Tuna, Ecrin Nazlı İna, Osman Uzan’ın yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, sahur programında yaptığı konuşmasında;

“Bu mübarek aylarda gecemizi gündüzümüze katarak  kutlu yolda yürümeye devam ediyoruz. Bu kutlu dava Hatay’da büyümeye devam ediyor. Allah’ın izniyle Hatay’da zaferimiz olacak ve 2019 yılında Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni alarak başlayacak.  AK Parti İl teşkilatımızın önünde üç kadememizle beraberiz. Allah nasip ederse Pazartesi günü de iftarda buluşacağız. Değerli dava arkadaşlarımızla eski, yeni meclis üyelerimiz yani hep birlikte kutlayarak devam edeceğiz. Hepimiz bu kutlu dava da emek sarf ediyoruz.” Dedi.

1akk

Gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Güler:

“Bu emeklerinizin büyük bir anlamı var. Biz teşkilatlar olarak bu davaya sahip çıktıkça Allah’ın izniyle Mehmetçiğim terör koridorunu gider Afrin’de başkanla yıkma gücünü bulur. Bizim buradaki çalışmalarımız sadece siyasi parti çalışmaları değil.

Önümüzdeki 24 Haziran seçimleri herhangi bir seçimde değil. Bu güne kadar AK Parti olarak girdiğimiz seçimlerin hepsi de önemliydi. Bu güne kadar yapılan seçimlerin en önemlisini yaşayacağız. Meydanlarda koşturmaya devam ediyoruz, bize bunu yaptıran memleket sevdamız ve Recep Tayyip Erdoğan’dır. Artık ne yapmamız gerektiğini konuşmuyoruz. Bizler nasıl yapacağımızı konuşuyoruz. Kapı kapı, ev ev her vatandaşımızın gönlüne dokunarak 24 Haziran seçimlerine inşallah gideceğiz. Durmak yok yola devam diyoruz.

Kimisi tamam dese de biz devam diyoruz. Biz kimin için tamam diyeceğiz? Cumhuriyet mitingleri adı altında sosyalist geçinen, 1 Mayıs’ı şampanya patlatarak kutlayan CHP için mi tamam diyoruz? Demeyeceğiz, devam diyoruz.” İfadelerini kullandı.

AK Parti İl başkanı İbrahim Güler’in ardından AK Parti Hatay Milletvekili adayları tek tek söz alarak, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin önemine değindi ve partililerden destek istedi. 

Yapılan konuşmaların ardından programa katılan vatandaşlar ile milletvekili adayları bir süre sohbet etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz