Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

DEVA PARTİSİ HATAY TANITIM TOPLANTISI DÜZENLEDİ!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 5 Şubat 2021 - 23:46:36
DEVA PARTİSİ HATAY TANITIM TOPLANTISI DÜZENLEDİ!

Demokrasi ve Atılım Partisi(DEVA),Hatay tanıtım toplantısı DEVA Partisi Hatay İl Binası’nda düzenlendi. Antakya 75. Yıl Bulvarı’nda gerçekleşen toplantıya; DEVA Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin, DEVA Partisi Hatay İl Başkanı Sabit Coşkun, ilçe başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partili vatandaşlar katıldı. ERGİN: VATANDAŞIN SORUNLARINA ÇÖZÜM BULACAĞIZ Toplantıda konuşan DEVA Partisi Teşkilat İşleri […]

Demokrasi ve Atılım Partisi(DEVA),Hatay tanıtım toplantısı DEVA Partisi Hatay İl Binası’nda düzenlendi.

Antakya 75. Yıl Bulvarı’nda gerçekleşen toplantıya;

DEVA Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin, DEVA Partisi Hatay İl Başkanı Sabit Coşkun, ilçe başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partili vatandaşlar katıldı.

ERGİN: VATANDAŞIN SORUNLARINA ÇÖZÜM BULACAĞIZ

Toplantıda konuşan DEVA Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin:

Hepiniz toplantımıza hoşgeldiniz. Türkiye’de son yıllarda maalesef işler iyiye gitmiyor. Son 7 yıldır evrilme sürecinden geçiyor. Bu evrilme demokrasiden otokrasiye hukuk devletinden keyfiliğe, AB hedefinden Şangay 5’lisine doğru gitme var. 12.500 doları aşan milli gelir 8 bin dolara geriledi. Bunun durdurulması lazım. İstikrar önemlidir. Ama istikrar yerini belirsizliğe bırakmaya başladı. İstihdamın artışı refah getirirken işsizlik rekor seviyeye geldi. Genç işsizlik yüzde 27’ye geldi. Her 3 kişiden 1’i iş arıyor. Toplumsal dayanışma yerini ayrışmaya bıraktı. Uluslararası itibarimiz önemliydi. Bunun yerine yalnızlaştık. Türkiye’nin evrilmesi bu yönde. DEVA Partisi bu evrilmeye bakarak hukuku ihya ve inşa ederek, Türkiye’de istikrar zemini oluşturmak için kuruldu.

DEVA bu ülkenin sorunlarını doğru tespit etmek ve uygun çözümlerle toplum olarak mutlu olduğumuz ve bir arada yaşama irademizi yükseltecek bir hedefe ulaştırmak istiyoruz. Bu hedeflere ulaştığımız gün DEVA Partisi başarılı olacaktır. Siyasi arenadaki atismalarla yaşamak zorunda değiliz. Sanayici esnaf bu kadar zor şartlarda çalışmak zorunda değil. Bu zorluk kendi içimizde ürettiğimiz sıkıntılardan kaynaklanıyor. Yönetim zaafiyetinden kaynaklı bir kriz yaşıyor. ek amacımız insanımızı sıkan uygulamaları kırarak vatandaşları rahatlatmak. En kısa sürede diğer ilçelerin de yapılanmasını tamamlayarak yolumuza devam edeceğiz. Şu anda büyük kongrelerin 43’ünü yaptık. Haziran ayı itibariyle yapılacak seçime katılabiliyor. Damla damla büyüyor, damla damla yüreklere giriyoruz. Hepinize katılımlarınız için teşekkür ediyor, yolunuz bahtınız açık olsun” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz