RTÜK GAZETECİLİĞİ CEZALANDIRMAYA DEVAM EDİYOR!

RTÜK GAZETECİLİĞİ CEZALANDIRMAYA DEVAM EDİYOR!

SİZ SALDIRDIKÇA BİZ LİDERİMİZİ DAHA ÇOK SEVİYORUZ!

SİZ SALDIRDIKÇA BİZ LİDERİMİZİ DAHA ÇOK SEVİYORUZ!

BU MAÇTA GOL SESİ ÇIKMADI!

BU MAÇTA GOL SESİ ÇIKMADI!

ÜRETİM ZİNCİRİNE DARBE!

ÜRETİM ZİNCİRİNE DARBE!

YARIYIL TATİLİ,AİLECE KALİTELİ ZAMAN GEÇİRMEK…

YARIYIL TATİLİ,AİLECE KALİTELİ ZAMAN GEÇİRMEK…

DEĞİŞİM PARTİSİ HATAY İL KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 3 Ağustos 2021 - 13:05:26
DEĞİŞİM PARTİSİ HATAY İL KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

Türkiye Değişim Partisi(TDP),Hatay il kongresini bir önceki gün Antakya’daki İl binasında gerçekleştirdi. Kongrede konuşan il başkanı Mehmet Dereoğlu; “TDP Türkiyede olduğu gibi Hatay’da da çalışmalarını hızlandırmaktadır.”dedi. Daraoğlu,konuşmasına devamla şunları söyledi: “TDP ülkemizin en demokratik partisi olacaktır. Ülkemizin iç ve dış sorunlarını en iyi şekilde çözmek için halkımızın istek ve teveccühleri ile kurulmuş bir partidir tarıma […]

Türkiye Değişim Partisi(TDP),Hatay il kongresini bir önceki gün Antakya’daki İl binasında gerçekleştirdi.

Kongrede konuşan il başkanı Mehmet Dereoğlu;

“TDP Türkiyede olduğu gibi Hatay’da da çalışmalarını hızlandırmaktadır.”dedi.

Daraoğlu,konuşmasına devamla şunları söyledi:

“TDP ülkemizin en demokratik partisi olacaktır. Ülkemizin iç ve dış sorunlarını en iyi şekilde çözmek için halkımızın istek ve teveccühleri ile kurulmuş bir partidir tarıma önem veren tarımı sanayi ile taçlandıran üreten ekonomiden yana olan ithal değil ihraç eden halkımızın ve gençlerimizin umutlu çözüm odaklı çaresi olabilecek bir parti olacaktır.

Ülkemizin potansiyelleri yüksektir. Vatandaşlarımızın mutlu olacağı ve milli gelirden pay alabileceği ihtiyaç sahibi her ailenin aç ve açıkta kalmayacağı adalet ve hukuk sisteminin en iyi şekilde uygulanacağı vatandaşlarımıza çare olacağı vatanımızın bölünmez bütünlüğü, hudut birliği,Atatürk ilkeleri ve inançlara saygılı sosyal hukuk devleti anlayışıyla eğitim ve sağlık hizmetlerinin parasız olabileceği katılımcı bir sistem amaçlamaktadır.

TPD Hatay teşkilâtımızın ilçe başkan ve yönetim kurullarının halkımızın yanındadır. Çözüm odaklı çareler üretmek üzere hazırdır halkımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor ve her zaman yanında olduğumuz çalışmalar içerisinde olacağız. Bunları teşkilatımız ve halkımızla başaracağız.

Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül  liderliğinde bunu başaracağız.Halkımıza selam ve sevgilerimizi sunarak teşkilâtımıza başarılar dileriz.”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz