2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

DEFNE’DE YAZ KURSLARI TAKDİR TOPLUYOR!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 23 Ağustos 2018 - 23:51:22
DEFNE’DE YAZ KURSLARI TAKDİR TOPLUYOR!

Defne Belediyesi’nin çocuklara karne armağanı olarak geleneksel hale getirdiği Yaz Kursları binlerce çocuğa sporu sevdiriyor. Yüzme ve futbol kurslarının yanı sıra bu sene eklenen basketbol dersine de heyecanla katılan öğrenciler, yaz tatillerini sportif aktivitelerle değerlendirmenin tadını çıkarıyor. Dursunlu ve Gümüşgöze Sahaları ile Dursunlu Yüzme Havuzunda gerçekleşen kurslar 1600’i aşkın çocuğa ev sahipliği yapıyor. ÖZTÜRK: “ YAZ KURSLARIMIZ […]

Defne Belediyesi’nin çocuklara karne armağanı olarak geleneksel hale getirdiği Yaz Kursları binlerce çocuğa sporu sevdiriyor.

Yüzme ve futbol kurslarının yanı sıra bu sene eklenen basketbol dersine de heyecanla katılan öğrenciler, yaz tatillerini sportif aktivitelerle değerlendirmenin tadını çıkarıyor.

Dursunlu ve Gümüşgöze Sahaları ile Dursunlu Yüzme Havuzunda gerçekleşen kurslar 1600’i aşkın çocuğa ev sahipliği yapıyor.

ÖZTÜRK: “ YAZ KURSLARIMIZ HER YAZ DAHA DA RENKLİ HALE GELİYOR”

Defne Belediyesi Yüzme, Futbol ve Basketbol Kurslarında koordinatörlük yapan, Hatayspor’un unutulmaz futbolcusu, usta Antrenör Levent Öztürk; 

Çocukların mutlu bir tatil geçirmelerini, enerjilerini sportif aktivitelerle harcamalarını ve sporla bütünleşmelerini hedeflediklerini ifade etti.

adc

Bu sene yüzmede 1000, basketbolda 300, futbolda 350 öğrenciye hizmet ettiklerini ifade eden Öztürk;

Defne Belediyesi olarak hedeflerinin, gelecek yıllarda farklı branşlarda da kurslar açıp binlerce çocuğun daha geniş bir yelpazede sporla uğraşmalarını sağlamak olduğunu dile getirdi.

Okullar açılana dek kursların devam edeceği bilgisini veren Öztürk;

Defne Belediyesi olarak her yaz yeni renkler katarak büyüttükleri yaz kurslarını oldukça önemsediklerini, çocuklar konusundaki hassasiyetini çalışmalarına yansıtan Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman’a gönülden teşekkür ettiğini ifade etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz