ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

ATAKAŞ HATAYSPOR’DAN ŞIK BİR GALİBİYET!

ATAKAŞ HATAYSPOR’DAN ŞIK BİR GALİBİYET!

DEFNE BELEDİYESİ’NDEN 2 YILDA 28 YENİ PARK!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 18 Ocak 2018 - 02:18:52
DEFNE BELEDİYESİ’NDEN 2 YILDA 28 YENİ PARK!

Defne Belediyesi, kuruluşundan bu yana üzerinde kapsamlı bir çalışma gerçekleştirdiği parklar konusunda sürdürdüğü hizmetler ile takdir topluyor. Defne Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü Defne’ye; 2016 yılında 10 ve 2017 yılında 10 olmak üzere toplamda 20 yeni park kazandırdıklarını açıkladılar. 40 bin metrekarelik alanda 20 yeni park inşa ederek Defne’nin adeta siluetini değiştiren ekipler, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman’ın talimatları […]

Defne Belediyesi, kuruluşundan bu yana üzerinde kapsamlı bir çalışma gerçekleştirdiği parklar konusunda sürdürdüğü hizmetler ile takdir topluyor.

Defne Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü Defne’ye; 2016 yılında 10 ve 2017 yılında 10 olmak üzere toplamda 20 yeni park kazandırdıklarını açıkladılar.

40 bin metrekarelik alanda 20 yeni park inşa ederek Defne’nin adeta siluetini değiştiren ekipler, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman’ın talimatları doğrultusunda 8 yeni parkın yapımına devam edildiğinin de bilgisini verdiler.

defne-belediyesi-temiz-parklariyla-takdir-topluyor-2-500x290

Mevcut parkları revize ederek vatandaşların kullanımına uygun hale getiren ekipler, hizmete açtıkları 20 yeni park ve yapımı devam eden 8 parkın, Defne’nin yemyeşil bir ilçe olması yolunda sarf ettikleri çabaların güzel bir neticesi olduğunu ifade ettiler.

aaap

Parklarda; çocukların özgürce ve güvenli bir şekilde oynayabilmeleri için çit, kauçuk zemin üzerine kurulu oyun grubu; genç ve yaşlıların güzel vakit geçirebilmeleri ve parktan en iyi şekilde faydalanabilmeleri için ise spor aletleri, yürüyüş yolları, oturma alanları ve çiçeklendirme çalışmaları gerçekleştirdiklerini belirten ekipler, Başkan Yaman’ın yeşil alan hassasiyeti ve çalışma disiplini ile Defne’ye kısa süre içerisinde çok sayıda park kazandırdıklarını dile getirdiler.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz