2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

ÇOCUKLAR DRAMA YOLUYLA YARINLARA HAZIRLANIYOR!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 30 Temmuz 2018 - 23:44:07
ÇOCUKLAR DRAMA YOLUYLA YARINLARA HAZIRLANIYOR!

Defne Belediyesince Akdeniz Mahallesi’ne kazandırılan Akdeniz Defne Evi; kültürel ve sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Defne Belediyesi Akdeniz Defne Evi Sanat Etkinlikleri Kurslarının Tiyatro-Drama dersi öğrencileri ilk kurs günlerini coşku ve heyecanla tamamladılar. Tiyatro- Drama Öğretmeni Mithat Öztürk eşliğinde ders gören çocuklar, son zamanlarda gündemde sıklıkla yer alan “Çocuk İstismarı”konusunda drama sahnelediler. Kendi bedenlerine dokunulmamasını konu […]

Defne Belediyesince Akdeniz Mahallesi’ne kazandırılan Akdeniz Defne Evi; kültürel ve sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Defne Belediyesi Akdeniz Defne Evi Sanat Etkinlikleri Kurslarının Tiyatro-Drama dersi öğrencileri ilk kurs günlerini coşku ve heyecanla tamamladılar.

Tiyatro- Drama Öğretmeni Mithat Öztürk eşliğinde ders gören çocuklar, son zamanlarda gündemde sıklıkla yer alan “Çocuk İstismarı”konusunda drama sahnelediler.

Kendi bedenlerine dokunulmamasını konu ettikleri drama oyunu, ebeveynler tarafından büyük beğeni ile karşılandı.

Tiyatro-Drama öğretmeni Öztürk,yaptığı açıklamada:

”Çocuklarımızla birlikte drama dersi yoluyla hayatın pratiğini yapıyoruz.Düşünerek,sorgulayarak ve üreterek yarınlara hazırlanıyoruz.Keşke tüm çocuklarımıza drama dersi verebilsek.

Tabi burada Defne Belediyesi Başkanı sayın İbrahim Yaman’a bu konuyla ilgili çalışmaları desteklediği için teşekkür ediyoruz.”Dedi.

Çocukların; böylesi önemli ve ciddi bir konuda hem bilgi sahibi olmaları, hem de tepkilerini koyabilmeyi öğrenmelerinden ötürü oldukça memnun olduklarını dile getiren veliler, Defne Belediyesine ve Tiyatro-Drama Öğretmeni Mithat Öztürk’e hassasiyetlerinden ötürü teşekkür ettiler.

Gitar, Bağlama ve Tiyatro-Drama dersleriyle yoğun ilgi gören Akdeniz Defne Evi Sanat Etkinlikleri Kurslarına kayıt yaptırmak isteyenler,Defne Belediyesi Turunçlu Ana Hizmet Binası’nda başvuru yapabilirler.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz