YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

CHP’NİN ARSUZ ADAYI ASAF GÜVEN OLDU!
  • Ana Sayfa » ARSUZ
  • 8 Şubat 2019 - 00:24:57
CHP’NİN ARSUZ ADAYI ASAF GÜVEN OLDU!

Hatay’ın üç yeni ilçesinden biri olan Arsuz, ikinci belediye başkanını belirleyeceği 31 Mart yerel seçimleri için CHP MYK (Merkez Yürütme Kurulu) ve PM (Parti Meclisi) geçen haftaki toplantısında netleştiremediği adayını dün ki oturumda açıkladı. CHP Merkez Yürütme Kurulundan Hatay’ın Arsuz Belediye Başkan adayı olarak önerilmesine karşın, Parti Meclisi’nden geçen hafta vize alamayan Dr. Asaf Güven,dün yeniden değerlendirmeye […]

Hatay’ın üç yeni ilçesinden biri olan Arsuz, ikinci belediye başkanını belirleyeceği 31 Mart yerel seçimleri için CHP MYK (Merkez Yürütme Kurulu) ve PM (Parti Meclisi) geçen haftaki toplantısında netleştiremediği adayını dün ki oturumda açıkladı.

CHP Merkez Yürütme Kurulundan Hatay’ın Arsuz Belediye Başkan adayı olarak önerilmesine karşın, Parti Meclisi’nden geçen hafta vize alamayan Dr. Asaf Güven,dün yeniden değerlendirmeye alınıp Arsuz belediye başkan adayı olarak atandı.

Arsuz belediye başkan adayı Güven,yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

”Uzun ve zorlu yolculuğun ilk aşaması tamamlandı ve çok sevgili Arsuz Halkının ısrarcı ve yoğun talepleri sonuç verdi.

Bugünden başlayarak tüm Arsuz’un, tüm Arsuzluların rızasını alarak Belediye Başkanı olmak ve mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev Arsuz’u önce Arsuzluların yaşamaktan mutlu olacağı bir kente dönüştürmek, sonra da tüm bölgesinde, tüm yurtta örnek alınacak bir modele dönüştürmek için başlattığımız mücadelenin ikinci aşamasına geçtik.

Bu süreçte geçirmiş olduğu müessif kazanın neden olduğu zor zamanlara rağmen varlığını, desteğini üzerimden eksik etmeyen sevgili eşime, çocuklarıma, aileme;

Güvenini ve dostluğunu her an hissettiren tüm Arsuzlulara;

Değerli Sivil Toplum Örgütlerimize ve basınımıza;

Çağdaş, demokratik, yaşanabilir kentler mücadelesinin Arsuz’daki bayrağını taşımam konusunda güven gösteren CHP Genel Merkezi ve Sn. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkürü borç biliyorum.

Bugünden başlayarak hangi siyasi görüşten olursa olsun tüm Arsuzluların gönlünü kazanmak; Arsuz’u hepimiz için yaşanabilir bir kente dönüştürmek için kapı kapı her Arsuzlunun desteğini almak için tüm CHP teşkilatlarımızla, Partili partisiz tüm dostlarımızla birlikte kolları sıvama zamanı…

Beni bugüne dek yalnız bırakmayanların, bugünden itibaren daha da etkin biçimde varlıklarını omuz başımda hissettireceklerinden kuşkum yok.

Haydi, çalışalım o zaman!…’‘Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz